Poλzie
Poetry
PARADOX Achterom 3 NL- 3841 CJ Harderwijk 0341-410790 06-21857401
De winkel is open op donderdag,
vrijdag en zaterdag.
Ongeveer 1x per maand
kunt u een lijstje met ca. 25 nummers ontvangen. U wordt daardoor ook op de
hoogte gehouden van de aanvullingen op deze lijst.
Na de bundels vindt u een
lijst met boeken over
poλzie.
Bestellingen bij voorkeur
schriftelijk of via e-mail. Wilt u uw postadres vermelden. Met de boeken wordt,
binnen Nederland, een rekening meegestuurd. Vriendelijk verzoek te betalen
binnen 14 dagen. De portokosten (PTT) zijn voor rekening van de koper. Elke
zending kan binnen veertien dagen geretourneerd worden.
De prijzen zijn in euro.
Bestellingen: paradox@planet.nl
Orders by letter or by e-mail. Please write your postal adress.
Payment:
bank transfer, credit cards via Paypal: www.paypal.com).
Information/orders: paradox@planet.nl
1.
25 gedichten.
Amsterdam: De Bijenkorf, 1963. 47 p. Geniet. Speciaal nummer van De Boekenkorf.
25 dichters hebben hun eigen lievelingsvers gekozen. (11084) 10.00
2.
Geuzenliedboek.
Derde vervolg. Amsterdam: Van Veen, 1945. 128 p. Halflinnen. Bloemlezing uit de verzetspoλzie.
Samengesteld door M.G. Schenk en G.L. Tichelman en ingeleid door Gerrit Abraham
van Poelje. De Jong 310. (9580) 7.50
3.
Hotel
Parnassus. 117 gedichten uit twintig talen. Poetry International 2002.
Amsterdam: Arbeiderspers, 2002. 160 p. Pbck.
(11162) 8.50
4.
Onrust.
Anonieme gedichten. Utrecht: Salix Alba, 1976. 16 p. Ingenaaid. 30 genummerde
exemplaren. (8895) 15.00
5.
Aafjes,
Bertus. De karavaan. Amsterdam: Meulenhoff, 1967. 2e dr. 84 p. Pbck. (4921) 5.00
6.
Aafjes,
Bertus. De lyrische schoolmeester. Amsterdam: Meulenhoff, 1949. 1e dr. 48 p.
Karton met papieren omslag. Tekeningen van Maaike Braat (2650) 5.00
7.
Aafjes,
Bertus. Een voetreis naar Rome. Amsterdam: Meulenhoff, 1964. 10e dr. 80 p.
Linnen met s.o. (4911) 6.00
8.
Aafjes,
Bertus. Het zanduur van de dood. Amsterdam: Meulenhoff, 1982. 45 p. Pbck. (4920) 5.00
9.
Aafjes,
Bertus. Het zanduur van de dood. Rijswijk: Stols, 1941. 1e dr. 42 p. Karton.
300 exx. Helikon 11-13 (11476) 8.50
10.
Aafjes, Bertus
(ed.) . De blinde harpenaar. Oudegyptische poλzie. Amsterdam: Meulenhoff, 1974.
4e dr. 167 p. Pbck. (4927) 6.50
11.
Achterberg,
Gerrit. Ballade van de gasfitter. 's-Gravenhage:
12.
Achterberg,
Gerrit. Doornroosje. Bussum: Kroonder, 1947. 1e dr. 35 p. Karton (verkleurd)
Bayard Reeks no. 17 (9327) 17.50
13.
Achterberg,
Gerrit. Eιn meer dan ik tel. Een keuze uit zijn gedichten door Eva Gerlach.
Amsterdam: Athenaeum, 2005. 144 p. Pbck.
(11351) 7.50
14.
Achterberg,
Gerrit. Een overgeschotern vers. Woubrugge: Avalon, 2002. 'Vouwblad' (helaas
met niet bedoelde vouw ) 2 versies van Sneeuwgang uit 'Morendo' met commentaar.
Nieuwjaarswens (11095) 4.50
15.
Achterberg,
Gerrit. Het weerlicht op de kimmen. Een keuze uit de gedichten. 's-Gravenhage:
16.
Achterberg,
Gerrit. III. Woubrugge: Avalon Pers, 1988. 1e dr. 8 p. Cahiersteek + papieren
omslag. Folio. 3 kartondrukken van Willem Snitker. 100 genummerde exx. 3
ongebundeld gebleven gedichten afgedrukt naar de handschriften (10397) 65.00
17.
Achterberg,
Gerrit. Ode aan Den Haag. 's-Gravenhage:
18.
Achterberg,
Gerrit. Ode aan den Haag/ Ballade van de gasfitter. Den Haag:
19.
Achterberg,
Gerrit. Radar. Amsterdam: Querido &
20.
Achterberg,
Gerrit. Verzamelde gedichten. Amsterdam: Querido, 1974. 1052 p. Linnen met
s.o. (11539) 20.00
21.
Achterberg,
Gerrit e.a. Martinus Nijhoff ter nagedachtenis. Rotterdam: Donker, 1955. 24 p.
Ingenaaid, met doorzichtig omslag.
(9457) 12.50
22.
Adama van
Scheltema. Verzamelde gedichten. Rotterdam: Brusse, 1934. 316 p. Linnen.
Portret door J. Franken (houtsnede)
(11508) 12.50
23.
Altena, Ernst
van & Jan Veldhuizen (red.). Ons poλtisch Dichtersland. Nederlandse
dichters kiezen hun eigen voorkeursgedicht. V&D, 1988. 128 p. Pbck. t.g.v.
de Boekenweek (10632) 10.00
24.
Andewech,
Hans, Ariλn de Boer & Rob Kloos. Uitval. (drie dichters). Rotterdam:
Futile, 1980. 1e dr. 44 p. Karton. 400 genummerde exx. (10737) 10.00
25.
Andrea, Yda
Elisabeth (samenst.). Daar moet veel strijd gestreden zijn. Gouda
(=Wormerveer): De Poolpers (=Meijer's), 1944. 16 p. Ingenaaid. Vlekjes op
omslag. De Jong 166 (8103) 10.00
26.
Andreus, Hans.
De ruimtevaarder. Haarlem: Holland, 1968. 2e dr. 35 p. Pbck. (11345) 5.00
27.
Andreus, Hans.
Jubal. Haarlem: Holland, 1971. 1e dr. 40 p. Pbck. (2322) 7.00
28.
Andreus, Hans.
Verzamelde gedichten. Amsterdam:
29.
Andreus, Hans
(keuze + inleiding). De dichte en het afscheid van de jeugd. Haarlem: Gottmer,
1958. (11781) 7.50
30.
Angiolieri
& Tolomei - Dof Verspoor & Willem van Elden. Rauw op het lijf.
Vrijgevochten verzen van Cecco Angiolieri en Meo dei Tolomei. Amsterdam:
Athenaeum, 1972. 127 p. Pbck. (8066) 10.00
31.
Anker, Robert.
Nieuwe veters. Gedichten. Amsterdam: Querido, 1987. 1e dr. 43 p. Pbck. (12065) 10.00
32.
Anker, Robert.
Waar ik nog ben. Amsterdam: Querido, 1979. 1e dr. 46 p. Pbck. (2284) 6.50
33.
Antonissen, R.
(ed.). Zuid-Afrikaanse poλzie. Amsterdam: WB, 1950. 2e dr. XXVI, 134 p. Karton.
Klassieke Galerij 15 (8901) 6.50
34.
Arends, Jan.
Verzameld werk
. Amsterdam: De Bezige Bij, 1984. 515 p. Linnen met s.o. Bezorgd door Thijs
Wierema en ingeleid door Koos van Weringh (11443) 30.00
35.
Ashbery, John.
The tennis court oath. Middeltiwn: University Press, 1968. Third edition. 94 p.
Cloth with d.j. (12432) 12.50
36.
Baaren, Theo
van. Dromen hardop. Amsterdam: Meulenhoff, 1984. 1e dr. 46 p. Ingenaaid. (2656) 5.00
37.
Baaren, Theo
van. Hoe-korter-hoe-liever. Amsterdam: Meulenhoff, 1976. 1e dr. 60 p.
Pbck. (9813) 10.00
38.
Bakker,
Gerrit. Ommekeer. Amsterdam: Querido, 1975. 37 p. Pbck. (10876) 5.00
39.
Balker,
Habakuk II de. Groenboek. Amsterdam: De Harmonie, 1973. 1e dr. 96 p. Pbck. (5596) 7.50
40.
Balker,
Habakuk II de. Ikonen. Amsterdam: De Bezige Bij, 1974. 1e dr. 69 p. Pbck. (11343) 6.50
41.
Balker,
Habakuk II de. Oud gereedschap mensheid moe. Amsterdam: De Harmonmie, 1976. 2e
dr. 39 p. Pbck. Oorspronkelijk als nieuwjaarsgeschenk (10835) 6.50
42.
Ball, Michel.
Bϊϊϊϊy ....Vrij. Rotterdam: Futile, 1975. 38 p. Karton. 350 genummerde
exx. (11349) 7.50
43.
Barnard,
Benno. Een engel van Rosetti. Amsterdam: Arbeiderspers, 1981. First edition. 62
p. Ingenaaid. Iets verkleurd. (2661) 6.50
44.
Barnard,
Benno. Het meer in mij. Amsterdam: Arbeiderspers, 1986. 62 p. Pbck. (11842) 8.50
45.
Basart, R.A.
De gezonde apotheek. Amsterdam: Arbeiderspers, 1977. 1e dr. 48 p. Pbck. (10270) 5.00
46.
Bastelaere,
Dirk van. Hartswedervaren. Amsterdam: Atlas, 2000. 1e dr. 110 p. Pbck. (12019) 12.50
47.
Bastelaere,
Dirk van. Reis door het lichaam. Landgraaf: Herik, 1992. 1e dr. 24 p. 225
genummerde en gesigneerde exx. (11983) 15.00
48.
Bastet, F.L.
Haagse krengen. Alfabet uit de kist van Vincent Vere. Utrecht: Kwadraat, 1985.
1e dr. 46 p. Linnen. (2321) 10.00
49.
Bastiaanse,
50.
Bax, Dirk.
Nagelaten gedichten. Zutphen: Thieme, 1838. (XII), 132, (4) p. Halfleer. Enige
pp. gevlekt. Karton aan randen slijtplekken. 2 litho's door J.D. Steuerwald
naar W. van der Worp. (10273) 35.00
51.
Beks, Maarten.
Een gids voor bibliopolis. Oosterbeek: Ravenberg Pers, z.j.. Ongepagineerd. 100
genummerde exx. Goud op zwart papier in het handschrift van de auteur. Engelse
vertalingen op pergament. Linnen. In cassette.
(10549) 50.00
52.
Belder, J.L.
de. Ballade der onzekerheden. Lier: Colibrant, 1953. 3e dr. 34 p. Pbck. (11642) 6.50
53.
Belder, J.L.
de. Verzamelde gedichten. Brugge: Orion, 1975. 268 p. Pbck. (11630) 12.50
54.
Beranivα,
Jana. Tussentonen. Breda: De Geus, 2004. 1e dr. 60 p. Linnen met s.o. (8852) 7.50
55.
Beranovα,
Jana. Geen hemel zo hoog. Bussum: Agathon, 1983. 1e dr. 64 p. Pbck. (11870) 5.00
56.
Beranovα,
Jana. Jantje zag eens mensen hangen. z.pl: Slofpers, 1976?. 38 p. Gebrocheerd.
250 genummerde exx. (9746) 15.00
57.
Beranovα, Jana
(samenst.). Want met kin en lippen weg kan niet gekust. Gedichten tegen de
oorlog. Rotterdam: Dichters voor vrede, 2003. 47 p. Ingenaaid met omslag. (9904) 7.50
58.
Berends,
Gerard. Het sloeg twaalf uur. Haarlem: Holland, 1990. 32 p. Pbck. (11380) 6.50
59.
Berg, Arie.
Blijmoedig aan het graf te denken. Amsterdam: Atlas, 1994. 1e dr. 43 p.
Pbck. (11906) 6.00
60.
Berg, Arie van
den. Mijn broertje kende nog geen kroos. Amsterdam: De Bezige Bij, 1971. 2e dr.
47 p. Pbck. (11988) 6.00
61.
Berg, Arie van
den. Om wat blijvend wil ontroeren. Gedichten 1968-1978. Amsterdam: Atlas,
1994. 71 p. Pbck. (11905) 7.50
62.
Berger, Peter.
Paradox. Profiel van een generatie, Bloemlezing uit de poλzie van de zestigers.
Haarlem: Holland, z.j.. 139 p. Pbck.
(10731) 7.50
63.
Bergh, Herman
van den. Kansen op een wrak. Amsterdam: Querido, 1957. 1e dr. 62 p. Pbck. (11614) 5.00
64.
Bergh, Herman
van den. Niet hier, niet heden. Amsterdam: Querido, 1962. 1e dr. 47 p.
Pbck. (11493) 5.00
65.
Bergh, Herman
van den. Stenen tijdperk. Amsterdam: Querido, 1960. 55 p. Pbck. (10560) 6.50
66.
Bergh, Herman
van den. Verstandhouding met de vijand. Amsterdam: Querido, 1957. 1e dr. 52 p.
Pbck. (11626) 5.00
67.
Bergh, Herman
van den. Verzamelde gedichten. Amsterdam: 1979. 388 p. Linnen met s.o. (10016) 10.00
68.
Berghuis,
Hans. Coplas. Een mand vol noten. Middelburg: Zeeuws Kunstenaarscentrum, 1979.
2e dr. 32 p. Geniet, met omslag. (11391) 4.50
69.
Berghuis,
Hans. Een winter in Tomi. Amsterdam:
Querido, 1987. 1e dr. 23 p. Pbck.
(12035) 5.00
70.
Berghuis,
Hans. Postpapier voor Nigra. Briefgedichten. Oosterbeek: Ravenberg Pers, 1984.
31 p. Gebrocheerd. 250 genummerde exx.
(9742) 10.00
71.
Bergman. De
inhoud van het oppervlak. Amsterdam: Querido, 1975. 48 p. Pbck. (11106) 7.50
72.
Bergman.
Kamerbreed. Amsterdam: Querido, 1977. 1e dr. 40 p. Pbck. (2663) 5.00
73.
Bernlef, J.
Brits. Amsterdam: Querido, 1974. 1e dr. 73 p. Pbck. (11911) 7.50
74.
Bernlef, J. De
kunst van het verliezen. Amsterdam: Querido, 1980. 76 p. Pbck. (11866) 7.50
75.
Bernlef, J. De
stoel. Een verzameling. Amsterdam: Querido, 1973. 1e dr. 63 p. Pbck. (10464) 7.50
76.
Bernlef, J.
Dit verheugd verval. Amsterdam: Querido, 1963. 1e dr. 48 p. Pbck. Rug
verkleurd. (12058) 6.50
77.
Bernlef, J.
Grensgeval. Amsterdam: Querido, 1972. 1e dr. 53 p. Pbck. (12055) 7.50
78.
Bernlef, J.
Hoe wit kijkt een eskimo. Amsterdam: Querido, 1970. 1e dr. 56 p. Pbck. (11909) 6.50
79.
Bernlef, J.
Kokkels. Amsterdam: Querido, 1960. 1e dr. 35 p. Pbck. Omslag licht
beschadigd. (12031) 12.50
80.
Bernlef, J.
Morene. Amsterdam: Querido, 1961. 1e dr. 64 p. Pbck. Rug verkleurd. (11902) 5.00
81.
Bernlef, J.
Onbewaakt ogenblik. Haarlem: Gottmer, 1998. 1e dr. 79 p. Pbck. (11908) 6.00
82.
Bernlef, J.
Stilleven. Amsterdam: Querido, 1979. 80 p. Pbck. (9773) 10.00
83.
Bernlef, J.
Vreemde wil. Amsterdam: Querido, 1994. 1e dr. 62 p. Pbck. Met buikbandje. (11899) 10.00
84.
Bernlef, J.
e.a. Barbarber
. Tijdschrift voor teksten, Een keuze uit dertig nummers. Amsterdam: Querido,
1965. 84 p. Pbck. Rug verkleurd. (12059) 10.00
85.
Besnard,
Albert. Doem en dorst. Amsterdam: Meulenhoff, 1952. 1e dr. 67 p. Karton. (2668) 5.00
86.
Besnard,
Albert. Drama. Amsterdam: Meulenhoff, 1959. First edition. 36 p.
Ingenaaid. (2666) 5.00
87.
Beurskens,
Huub. Aangod en de afmens. Amsterdam: Meulenhoff, 1994. 1e dr. 63 p. Pbck. (11853) 7.50
88.
Beurskens,
Huub. Iets zo eenvoudig. Amsterdam:
Meulenhoff, 1995. 1e dr. 87 p. Pbck.
(12078) 8.50
89.
Beurskens,
Roelant. De laatste gedichten voor Peter II. Utrecht: Nekton, 1979. 16 p.
Cahiersteek. 125 exx. Omslag = steendruk van Peter Joosten. (9748) 10.00
90.
Beversluis,
Martien. Canzonen. Arnhem: Loghun Slaterus, 1927. Second revised. 102 p. Cloth.
Met illustratie en portret van Herman Gouwe (2691) 12.50
91.
Beversluis,
Martien. De bellenblazer. Arnhem: Ten Brink, n.d. (1931). First edition. 98 p.
Karton. Band- en boekverziering van Nans Amesz (2690) 15.00
92.
Beversluis,
Martien. De ruitentikker. Hilversum: Solidariteit, 1935. 1e dr. 78 p. Karton.
Illustraties van Melle (2689) 10.00
93.
Beversluis,
Martien. Het zaad. Een sonnettenkrans. Amsterdam: De Gulden Ster, 1944. 44 p.
Karton. (11312) 7.50
94.
Beversluis,
Martien. Stil water. Den Haag: Van Stockum, 1956. 59 p. Karton. (11327) 6.50
95.
Beversluis,
Martien. Verzen. Bussum: Van Dishoeck, 1922. 1e dr. VIII, 92 p. Pbck. Rug
verkleurd. (9111) 7.50
96.
Binnendijk,
D.A.M. Onvoltooid verleden. Maastricht: Stols, 1938. Second, enlarged edition.
76 p. Cloth with d.j. Van Dijk 366a (2692) 5.00
97.
Binnendijk,
D.A.M. Oog in oog. Amsterdam:
Meulenhoff, z.j.. 46 p. Papieren omslag.
(4910) 5.00
98.
Blaauw, J. Een
loden hart. Amsterdam: Arbeiderspers, 1978. 1e dr. 60 p. Pbck. (10269) 5.00
99.
Blaman, Anna.
Tien gedichten. Exponent, 1990. 20 p. Ingenaaid. 195 genummerde exemplaren. Aad
Meinders nawoord (7865) 17.50
100.
Bloem, J.C.
Gedichten. Deel 1: Teksten; Deel 2: Apparaat en commentaar. Amsterdam:
Noord-Hollandsche, 1979. IV, 263, XXXVI, 362 p. 2 vols. Pbck met omslag. Omslag
beschadigd. Verzorgd door A.L. Sφtemann en H.T.M. van Vliet (12029) 35.00
101.
Bloem, J.C.
Sintels. Den Haag: Stols, 1945. 1e dr. 20 p. Halflinnen. (2283) 5.00
102.
Bloem, J.C.
Verzamelde gedichten. Amsterdam: Polak & Van Gennep, 1965. 264 p. Linnen
met s.o. (11515) 15.00
103.
Bloem, Rein.
Part en deel. Gekozen gedichten. Amsterdam: Athenaeum, 1977. 1e dr. 74 p.
Linnen met s.o. (2693) 5.00
104.
Blokker, Jan.
Een haag van rozen. Amsterdam: De Bezige Bij, 1974. 1e dr. 78 p. Pbck. (2694) 5.00
105.
Blokker jr.,
Jan . De huizen. Amsterdam: De Bezige Bij, 1978. 1e dr. 80 p. Pbck. (11193) 5.00
106.
Blokland,
Herbert (keuze). Verzen voor vrienden. Een keuze van een zeventigjarige. Baarn:
Arethusa Pers, 1993. (40 p.) Gebrocheerd met omslag. Oplage: 70 exx. (Deze HC).
Ets door Hedwig Pauwels. (9334) 35.00
107.
Boeken, Hein.
Verzen. Amsterdam: Van Kampen, 1920. 1e dr. 147 p. Linnen, band gevlekt. (11791) 7.50
108.
Boekraad, Leo.
Boer & Polder. z.pl.: Brandon Pers, 1978. (24 p.) Ingenaaid. 142 exx.
Omslag iets verkleurd. (10661) 15.00
109.
Boog, Mark.
Het eigen oor. Een keuze uit de gedichten. Amsterdam: Cossee, 2007. 160 p.
Linnen met s.o. + CD (Poetry in Motion)
(11611) 15.00
110.
Boog, Mark.
Luid overigens de noodklok. Amsterdam: Cossee, 2003. 64 p. Pbck. (11416) 10.00
111.
Boog, Mark. Zo
helder zagen we het zelden. Amsterdam: Cossee, 2002. 62 p. Pbck. (12510) 10.00
112.
Borger, Elias
Annes. Aan den Rijn. De Jouwer: De Hynsteblom, 1979. 16 p. Cahiersteek. 75
genummerde exx. Ex libris op p. 1
(10088) 15.00
113.
Boskma,
Pieter. Puur. Amsterdam: Prometheus, 2004. 2e dr. 83 p. Pbck. (12511) 7.50
114.
Bouma, Hans.
Het nuchtere wijze water. Kampen: Kok, 1979. 1e dr. 64 p. Pbck. (5592) 5.00
115.
Bourgonje,
Fleur. Achtergelaten land. Amsterdam: Meulenhoff, 1989. 1e dr. 60 p. Pbck. (2695) 5.00
116.
Boutens, P.C. Alianora.
Spel van het huwelijk. Bussum: Van Dishoeck, 1924. 47 p. Pbck. Vouw in
omslag. (10881) 6.50
117.
Boutens, P.C.
Beatrijs. Haarlem: Vereeniging Joan Blau, 1921. (26 p.) Ingenaaid. 200 exx.
Houtsnedes van Joan Colette. Vlekje op voorzijde, lichte slijtplekjes.
Ex-libris. (11397) 45.00
118.
Boutens, P.C.
Liederen van isoude. Bussum: van Dishoeck, 1921. 1e dr. 102 p. Linnen. Rug
verkleurd (4970) 5.00
119.
Boutens, P.C.
Oden en fragmenten van Sapfo. Waaraan is teogevoegd "Ode aan Sapfo"
's-Gravenhage: Stols, 1943. 2e dr. 38 p. Karton. Atlantis-Reeks 9 (7815) 10.00
120.
Bouwers, Lenze
L. De route van de rondvaartboot. Amsterdam: Querido, 1987. 1e dr. 46 p. Pbck.
Rug verkleurd. (12187) 6.50
121.
Bouwers, Lenze
L. De stilte van de zoeker. Rondelen. Bedum: Exponent, 1996. 20 p. Cahiersteek
met omslag. 180 genummerde exx. (10969) 7.50
122.
Bouwers, Lenze
L. Het schuim bedekt de messen. Sonnetten. Amsterdam: Querido, 1990. 1e dr. 47
p. Pbck. (2697) 5.00
123.
Bouwers, Lenze
L. Verzameld bewaren. Rondelem. Bedum: Exponent, 1993. 20 p. Cahiersteek met
omslag. 160 genummerde exx. (10966) 7.50
124.
Bouwers, Lenze
L. & Nies den Engelsen. IJsschotsen, gelaagd. Bedum: Exponent, 1997. 10 p.
Katern in los blad + 3 linosneden in map. 150 genummerde exx. (11012) 35.00
125.
Brabander,
Gerard den. Gelaarsde lier, bezette poλzie. (Amsterdam): Wiering, 1944 (=1955).
1e dr. 36 p. Geniet. Omslag gerafeld. De Jong 109 (9635) 10.00
126.
Brabander,
Gerard den. Parijsche sonnetten. Amsterdam: Republiek de Letteren, 1947. 1e dr.
21 p. Halflinnen. Aantekening op titelp. (4940) 7.50
127.
Brabander,
Gerard den. Rembrandt, de monsters en andere verzen. Amsterdam: Pagasus, 1980.
1e dr. 64 p. Pbck. (10011) 5.00
128.
Brabander,
Gerard den, Jac. van Hattum & Ed. Hoornik. Drie op ιιn perron. Amsterdam:
Van Oorschot, 1960. 1e dr. 168 p. Linnen met s.o. (kleine oneffenheid) (11628) 10.00
129.
Brakman,
Willem en Nol Gregoor. Op het quatrijn. Ossterbeek: Bosbespers, 1980. 37, XIV
p. Pbck. 340 exx. (9811) 10.00
130.
Brande,
Leopold M. van den. Geschraagd geraamte. Brussel: Fagne, n.d.. First edition.
50 p. Pbck. (2699) 5.00
131.
Brands, Wim.
Koningen, de gehavende. Utrecht: Kwadraat, 1990. First edition. 34 p.
Pbck. (2705) 5.00
132.
Brandt,
Willem. Hart van jade. Chinese lyriek. Amsterdam: Querido, 1964. Second,
enlarged edition. 63 p. Pbck. (2707) 5.00
133.
Brandt,
Willem. Reizend achter heimwee. Austin: Hollandia, 1978. 3e uitgebreide dr. 116
p. Paper. (2706) 5.00
134.
Brassinga,
Anneke. Aurora. Amsterdam: De Bezige Bij, 1987. 1e dr. 47 p. Pbck. (12189) 8.50
135.
Brassinga,
Anneke. Landgoed. Amsterdam: De Bezige Bij, 1989. 1e dr. 62 p. Pbck. (12200) 10.00
136.
Brassinga,
Anneke. Thule. Amsterdam:
137.
Brassinga,
Anneke. Timiditeiten. Amsterdam: De Bezige Bij, 2003. 1e dr. 95 p. Pbck. Met
foto's van Freddy Rikken (11841) 15.00
138.
Brassinga,
Anneke. Verschiet. Amsterdam: De Bezige Bij, 2001. 1e dr. 65 p. Pbck. (12192) 7.50
139.
Brassinga,
Anneke. Zeemeeuw in boomvork. Amsterdam: De Bezige Bij, 1994. 1e dr. 44 p.
Pbck. (12186) 10.00
140.
Breugelmans,
Yvonne. Groeten aan Zeno. Houwerzijl: Triona Pers, 2004. (16 p.) Cahiersteek.
88 gen. exx. (11422) 9.50
141.
Brons, Loek.
Sport, spel en spaanders. Amsterdam: Rap, 1981. 1e dr. 48 p. Linnen. (10013) 6.50
142.
Brouwer, Ale.
Grijs geweten. Leiden: Stafleu, 1950. First edition. 32 p. Paper. Met opdracht
(2700) 5.00
143.
Brouwer,
Gooitzen. Vrije vogels. z.pl.: ca. 1946. 148 p. Linnen. (11191) 10.00
144.
Browning,
Elisabeth Barrett. Portugeesche sonnetten. Amsterdam: WB, n.d.. 1e dr. 43 p.
Karton. Vrij bewerkt naar het Engelsch door Hιlθne Swarth (2696) 5.00
145.
Bruggen, Kees
van. Kruidentuin. Amsterdam: De Beuk, 1954. 33 p. Pbck. (11780) 5.00
146.
Brόll, Jean.
Meneer Vestdijk spreekt u Pierre Kemp wel eens? Utrecht: Kwadraat, 1988. 1e dr.
61 p. Pbck. (2703) 5.00
147.
Bruning, Henri.
Het verbond. Groesbeek: Het Sinjaal, 1931. 65 p. Pbck. (8301) 12.50
148.
Bruyns,
Martin. Het kenmerk. Utrecht: Spectrum, 1939. 31 p. Pbck. (11779) 7.50
149.
Buddingh', C.
De eerste zestig. Amsterdam: De Bezige Bij, 1978. 71 p. Linnen met s.o.
(verkleurd) (11923) 8.50
150.
Buddingh', C.
De tweede zestig. Amsterdam: De Bezige Bij, 1979. 1e dr. 71 p. Linnen met s.o.
(kleine oneffenheden) (11979) 8.50
151.
Buddingh, C.
Deze kant boven. Amsterdam: De Bezige Bij, 1965. 1e dr. 119 p. Pbck. (5637) 10.00
152.
Buddingh', C.
Gedichten 1938-1970. Amsterdam: De Bezige Bij, 1971. 308 p. Pbck. Rug
leesvouw. (11922) 10.00
153.
Buddingh', C. Tussen neus en lippen. Amsterdam: De
Bezige Bij, 1974. 31 p. Pbck. (11986) 6.50
154.
Buddingh', C.
Verzen van een Dordse Chinees. NP: De Bezige Bij, 1980. 1e dr. 64 p. Pbck. (12054) 6.50
155.
Buddingh, C.
Wil het bezoek afscheid nemen? Amsterdam: De Bezige Bij, 1968. 2e dr. 84 p.
Pbck. LRP238 (11058) 5.00
156.
Buddingh', C.
Zo is het dan ook nog weer eens een keer. Utrecht: Bruna, 1963. 1e dr. 56 p. Pbck. (11770) 10.00
157.
Buddingh', C.
/Anton Kloppers/Martin Mooij e.a. Poetry international. 29 dichters. Rotterdam:
Donia Pers, 1973. (48 p.) geniet.
(11085) 15.00
158.
Budι,
159.
Budι,
160.
Burssens,
Gaston. Elegie. Den Haag: Daamen, 1953. 3e verm. dr. 47 p. Pbck. (11285) 6.50
161.
Buter,
Adriaan. Geluk en zegen. Dichtsels. Enschede: Van de Berg, 1998. 80 p.
Pbck. (9279) 6.50
162.
Campert, Jan.
Sonnetten vor Cynara. Den Haag: Stols, 1942. 1e dr. 28 p. Halflinnen. (2282) 5.00
163.
Campert, Jan.
Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage: Stols, 1947. VIII, 376 p. Linnen met
s.o. (11525) 10.00
164.
Campert,
Remco. Betere tijden. Utrecht: Motion, 1969. 1e dr. (24 p.) Geniet.
Motion-Mini-Pocket 003 (9461) 5.00
165.
Campert,
Remco. Collega's. Amsterdam: De Bezige Bij, 1986. 1e dr. 40 p. Pbck. Omslag
slijtplekjes. (10877) 5.00
166.
Campert, Remco
& Cees Nooteboom. Over en weer. Gedichten als brieven. Amsterdam: Atlas,
2004. 28 p. Pbck. (11778) 7.50
167.
Campert, Remco
et al. Vijf 5 tigers. Amsterdam: De Bezige Bij, z.j. (1954). 95 p. Pbck. Kleine
beschadiging aan de rug. (11405) 15.00
168.
Cernuda, Luis.
'Als een licht hoorbaar ruisen'. Sub Signo Libelli, 1984. Vouwblad (4 p.) 110
ex. Het gedicht 'Los placeres prohibidos' vertaald door P.M. Heringa. (9549) 10.00
169.
Chapel, Frank
(=
170.
Charles, J.B.
Het geheim. Amsterdam: Holland, 1952. 1e dr. De Windroos XXI (2710) 5.00
171.
Charles, J.B.
Het paradijs. Amsterdam: WB, 1955. 1e dr. 20 p. Pbck. (2287) 4.50
172.
Charles, J.B.
Turner Court. Amsterdam: De Bezige Bij, 1982. 1e dr. 44 p. Pbck. (2712) 5.00
173.
Charles, J.B.
Waarheen daarheen. 's-Gravenhage:
174.
Charles, J.B.
Zendstation. 's Graveland: De Driehoek, 1949. First edition. 30 p. Paper. (2711) 5.00
175.
Claes, Paul.
Glans. Amsterdam: Regulierenpers, 1999. 2e dr. 54 p. Pbck. (12098) 7.50
176.
Claes, Paul.
Glans - Feux. Gedichten - poemes. Amsterdam: De Bezige Bij, 2000. 92 p.
Pbck. (11843) 7.50
177.
Claes, Paul
(samenst. + vert.). De liefste. Onsterfelijke liefdesverzen. Amsterdam:
Meulenhoff, 1990. 118 p. Pbck. (11728) 5.00
178.
Claus, Hugo.
Een geverfde ruiter. Amsterdam: De Bezige Bij, 1961. Second edition. 96 p.
Pbck. (2713) 5.00
179.
Claus, Hugo.
Figuratief. Amsterdam: De Bezige Bij, 1973. 1e dr. 51 p. Pbck. (8356) 8.50
180.
Claus, Hugo.
Van horen zeggen. Amsterdam: De Bezige Bij, 1972. 2e dr. 80 p. Linnen met s.o.
(vlekjes) (11310) 10.00
181.
(Cohen, Frι
(ontwerp) & Willem Pyper (inleiding)). Ic sie des meyen scheyn. Een nieu
liedt-boecxken van mey ende minne. Amsterdam: Arbeiderspers, 1937. 49 p.
Karton. Omslag verkleurd. (11632) 15.00
182.
Collem, A.
van. Opstandige liederen. Derde deel der Liederen. Bussum: Van Dishoeck, 1919.
104 p. Linnen, verkleurd. (11820) 10.00
183.
Collem, A.
van. Verzamelde gedichten. Van de nieuwe gemeenschap der menschen / Van god en
van de natuur /Liederen der gemeenschap. Bussum: Van Dishoeck, 1924/1921/1922.
91, 90, 72 p. Karton, rug beschadigd. Wat los in band. Drie delen in
verzamelband. Bijzondere bundeling (10925) 15.00
184.
Conrad,
Patrick. De tranen van Mary Pickford. Baarn: Houtekiet, 1991. 1e dr. 55 p.
Pbck. (2714) 5.00
185.
Conrad,
Patrick. Life on stage. Gedichten 1963-1973. Brussel: Manteau, 1973. 222 p.
Pbck. (10459) 7.50
186.
Coole, Marcel.
De zonneblinde ruiters. Kortrijk: Steenlandt, 1937. 1e dr. 78 p. Pbck. 200
genummerde exx. (11636) 10.00
187.
Coole, Marcel.
In de klem der tederheid. Brussel: Elsevier, 1951. 1e dr. 84 p. Karton. Band
gevlekt. Met opdracht voor Victor van Vriesland. (11635) 7.50
188.
Crashaw,
Ricahrd. Herderszang. z.pl.: 1941. 12 p. Cahiersteek. Vertaling Gabriλl Smit.
Gedrukt door Charles Nypels. De Jong 162 (11581) 10.00
189.
Cremers,
Marie. Verzen. Amsterdam: Versluys, (1916). 1e dr. 44 p. Pbck. Omslag
vlekjes. (11616) 7.50
190.
Croiset, Max.
Uiteindelijk. Verzamelde gedichten 1950-1990. Amsterdam: De Beuk, 1993. 300 p.
Pbck. (10344) 15.00
191.
Croiset, Max.
Weerklank. Amsterdam: De Beuk, 1983. 128 p. Pbck. (11124) 12.50
192.
Crompvoets,
Herman. De ark van Noλ. Meijel: 1994. 70 p. Pbck. (11052) 7.50
193.
d'Ailly,
Rogier. Twee gedichten. Amsterdam: Azuur, 1989. 1e dr. 28 p. Gebrocheerd. 250
genummerde exx. Gesigneerd (10395) 7.50
194.
D'haen,
Christine. Dantis meditatio / Dodecaλder. Amsterdam: Querido, 1998. 1e dr. 36 +
20 p. Pbck. (11915) 8.50
195.
D'haen,
Christine. Merencolie. Amsterdam: Querido, 1993. 2e dr. 32 p. Pbck. (12001) 7.50
196.
D'haen,
Christine. Merencolle. Amsterdam: Querido, 1993. 1e dr. 32 p. Pbck. (11856) 7.50
197.
D'haen,
Christine. Mirages. Amsterdam: Querido, 1989. 1e dr. 74 p. Pbck. (12002) 7.50
198.
D'haen,
Christine. Miroirs. Gedichten vanaf 1946. Amsterdam: Querido, 2002. 319 p.
Linnen met s.o. Hoekjes gedeukt. (11874) 15.00
199.
D'haen,
Christine. Tien dizains. Landgaaf: Herik, 1995. (32 p.) Pbck. 299 genummerde
exx. Gesigneerd. Tekeningen Jan Sierhuis (11833) 17.50
200.
D'Haese,
Kristiane. Huis zonder vader. Beveren: Orbis en Orion, 1983. First edition. 14
p. Paper. (2767) 5.00
201.
Daalen, Maria
van. Brief over het eindige. Bedum: Exponent, 1993. 12 p. Cahiersteek met
omslag. 160 genummerde exx. (10965) 7.50
202.
Daalen, Maria
van. Onder het hart. Amsterdam: Querido, 1992. 1e dr. 48 p. Pbck. (12182) 10.00
203.
Daalen, Maria
van. Raveslag. Amsterdam: Querido, 1989. 1e dr. 47 p. Pbck. Debuut (12068) 10.00
204.
Daisne, Johan.
De engelse groetenis. Brussel: Manteau, 1967. 1e dr. 151 p. Pbck. (11624) 6.50
205.
Daisne, Johan.
Gepijnde honing. Brussel: Manteau, 1978. 1e dr. 128 p. Pbck. Verkleuringen op
omslag. (11621) 5.00
206.
Daisne, Johan.
Het kruid-aan-de-balk. Een bussel gedichten. Brussel: Manteau, 1953. 1e dr. 96
p. Pbck. 500 genummerde exx. (11634) 15.00
207.
Dalenoord,
Frits. Ontdekkingen van de Nachtwaker. Amsterdam: Arbeiderspers, 1978. 44 p.
Pbck. (10758) 6.50
208.
Danser, J.G.
Gedichten. Bussum: Van Dishoeck, 1922. 1e dr. 54 p. Pbck. Omslag
verkleurd. (11496) 7.50
209.
Danser, J.G.
Verzameld Werk. Amsterdam: De Beuk, 1957. 209 p. Pbck. Tekstverzorging van J.
Staal met een biografie door G.H. 's-Gravesande (11787) 6.50
210.
Das, Maarten.
De voddenman zingt. Haarlem: Holland, 2005. 1e dr. 32 p. Pbck. (10655) 5.00
211.
Debrot, Cola.
Navrante zomer. Amsterdam: Meulenhoff, 1945. 1e dr. 28 p. Pbck. (10558) 5.00
212.
Decorte, Bert.
Een stillere dag. Sonnetten. Brussel/Den Haag: Manteau/Stols, 1942. 1e dr. 83
p. Paper. Van Dijk 566 (2716) 5.00
213.
Dee, Daniλl.
Vierendeel. Breda: De Geus, 2005. 45 p. Linnen met s.o. (9289) 7.50
214.
Deel, T. van.
Achter de waterval. Amsterdam: Querido, 1986. 1e dr. 31 p. Pbck. (11940) 8.50
215.
Deel, T. van. Gedichten
1969-1986. Strafwerk. Recht onder de merels, Gedichten bij tekeningen, Klein
diorama, Achter de waterval. Amsterdam: Querido, 1988. 155 p. Pbck. Iets scheef
gelezen. (12027) 12.50
216.
Deel, T. van.
Nu het nog licht is. Amsterdam: Querido, 1998. 1e dr. 30 p. Pbck. (11942) 10.00
217.
Deel, T. van.
Recht onder de merels. Amsterdam: Querido, 1971. First edition. 30 p.
Pbck. (2715) 5.00
218.
Deel, T. van.
Strafwerk. Amsterdam: Querido, 1969. 1e dr. 56 p. Pbck. (9281) 6.50
219.
Deel, T. van
& Chr.J. van Geel. Gedichten bij tekeningen. Amsterdam: Aarts, 1972. 1e dr.
15 p. Pbck. (12025) 5.00
220.
Deel, T. van
(samenst.). Gedichten kijken. Een bloemlezing beeldgedichten. Voorburg: 1987.
48 p. Pbck. (11161) 10.00
221.
Deel, Ton van.
Boven de koude steen. Amsterdam: Querido, 2007. 1e dr. 44 p. Pbck. (11941) 10.00
222.
Degenaar,
Danny. Eternelle lust geen bollen. Amsterdam: Uitgeverij 521, 2005. 1e dr.
ISBN: 9076927375. 47 p. Karton. De Sandwich-reeks nr. 9 (Redactie Gerrit
Komrij) (10345) 10.00
223.
Dehaene, M.J.
Veraοkon. Mechelen: Werkgenootschap voor Catechese, z.j.. 64 p. Pbck. Housneden
door J.A.M. Bossaert. (8359) 17.50
224.
Dendermonde,
Max. Eiland van Circe. Amsterdam: Van Oorschot, 1948. 1e dr. 46 p. Pbck. DVB 19
- 8 (2718) 5.00
225.
Dendermonde,
Max. Ga mee op een enkele reis, 102 luchtige sonnetten om languit te lezen.
Amsterdam: Manteau, 1984. 132 Pbck.
(10020) 4.50
226.
Dendermonde,
Max. Ik geef jou een gedicht of wat, 101 lichte sonnetten om langzaam te lezen.
Utrecht: Veen, 1983. 125 p. Pbck (iets scheef)
(10019) 4.50
227.
Dendermonde,
Max. Lessen in eenzaamheid. 104 sonnetten om aandachtig te lezen op een goed
beschaduwde plek in de wereld. Utrecht: Spectrum, 1987. 139 p. Pbck. (10757) 7.50
228.
Deneer, Cor.
Zigeunerkoor. (Utrecht): (Jac.P Romijn), (1944). 16 p. Cahiersteek. ca. 150
exx. Schildpadreeks Derde Tiental, no. 6. De Jong 176 (10282) 15.00
229.
Diels, Gerard.
Het doornen zeel. Amsterdam: Meulenhoff, 1946. 1e dr. 80 p. Pbck. 1 van de 100
op Hollandsch, gesigneerd (2720) 10.00
230.
Dijkenaar,
Mark. De jongen en de boom. Haarlem: Holland, 1987. 32 p. Pbck. Vouw
achterzijde omslag. (11381) 5.00
231.
Ditmarsch,
Peterr van. Dierbaar nachtgezicht. Een keuze uit zijn gedichten. Amsterdam:
Stichting Grensgebied, 1997. 47 p. Linnen met s.o. (11051) 10.00
232.
Domselaar,
Kees van. Postfris. Amsterdam: Arbeiderspers, 2005. 56 p. Pbck. (10081) 6.50
233.
Donker,
Anthonie. Tralievenster. Arnhem: Van Loghum, 1945. 1e dr. 34 p. Paper. (2278) 5.00
234.
Donker,
Anthonie (ed.). V in vers, de bezetting en het verzet in verzen op de voet
gevolgd door. Sijthoff, 1965. 1e dr. 188 p. Pbck. (10018) 5.00
235.
Doolaard, A.
den. De partisanen. Amsterdam: De Bezige Bij, 1945. 3e dr. 32 p. Ingenaaid.
Typ. Johan van Eikeren (10072) 5.00
236.
Doorman,
Maarten. Kloppend heden. Amsterdam:
237.
Doorn, Andries
van (=W.J.A.M. Asselbergs). Drie balladen. (Wormerveer): In den Bleomhof, 1945.
21 p. Kartom met omslag. De Jong 202 (11324) 8.50
238.
Doorn, Willem
van. 'n Tuin op het 't Noorden. Verzamelde gedichten. Amsterdam: Van Looy,
1917. 1e dr. 69 p. Linnen. Band verkelurd. Hoek uit schutblad. Met op los blad
getypte varant van het gedchit 'Specialiteiten' uit 1957, gesigneerd . (11785) 25.00
239.
Dubois, Pierre
H. Het gemis. 's-Gravenhage: Stols, 1942. 1e dr. 36 p. Karton. Atlantis-Serie
no. 7 (11203) 7.50
240.
Dubois, Pierre
H. In den vreemde. Rijswijk: Stols, 1941. 1e dr. 30 p. Karton. 300 exx. Helikon
11, no. 19 (10342) 15.00
241.
Ducal,
Charles. De hertog en ik. Amsterdam: Atlas, 1994. 2e dr. 57 p. Pbck. (11851) 6.50
242.
Ducal,
Charles. Moedertaal. Amsterdam: Atlas, 1994. 1e dr. 61 p. Pbck. (11852) 7.50
243.
Duinkerken,
Amton van. Waaiend pluis. ('s-Gravenhage): Masarde Pers, (1944). 1e dr. 16 p.
Cahiersteek. De Jong 220 (12277) 10.00
244.
Duinkerken,
Anton van. Verzamelde gedichten. Utrecht: Het Spectrum, z.j.. 240 p.
Pocket. (5636) 6.50
245.
Dura, Carla
& Nel Waller Zeper. Alles staat tot niets. Bedum: Exponent, 1997. 4 losse
katernen (4to) + omslag in map. In elk katern een tekening van Nel Waller
Zeper. 195 genummerde exx. (10981) 15.00
246.
Eeden, F. van.
Dante en Beatrice. Amsterdam: Versluys, 1908. 1e dr. 95 p. Karton. Onderzijde
rug beschadigd. (9113) 10.00
247.
Eeden,
Frederik van. Het lied van schijn en wezen. Zwolle: Tjeenk Willink, 1954. 220
p. Pbck. Vlekjes op omslag. Zwolse Drukken en Herdrukken 8 (10101) 6.50
248.
Eekhout, Jan
H. Branding. Amsterdam: Holland, 1931. 1e dr. 48 p. Pbck. Ex libris. (11623) 8.50
249.
Eekhout, Jan
H. Eiland der ballingschap. z.pl.: In eigen beheer, (1957). 56 p. Pbck.
Gesigneerd in colofon. Met briefje van de schrijver. Vlekjes op omslag. (11729) 15.00
250.
Eekhout, Jan
H. Harmonica. Een reeks strofen. Maastricht: Stols, 1938. 1e dr. 24 p. Karton.
250 exx. Van Dijk 151 (9115) 15.00
251.
Eekhout, Jan
H. Kwatrijnen. z.pl.: "Auxilium", (1945). 28 p. Geniet. Gestencilde
bundel, bestemd voor vrienden (11574) 12.50
252.
Eekhout, Jan
H. Osmaansche strofen. Amsterdam: Holland, ca. 1935. 46 p. Pbck. Nederlandse
vertaling naar Duitse vertaling uit 1836 (11790) 7.50
253.
Eggink, Clara.
Het schiereiland. Verzamelde gedichten. Den Haag: Stols, 1942. 4e dr. 64 p.
Half Cloth with d.j. (2290) 4.50
254.
Eggink,
Jacoba. Kyrie eleison. Amsterdam: Elsevier, 1945. 1e dr. 35 p. Pbck. Iets
gevlekt. (11644) 5.00
255.
Eijckmans,
Jozef. Onmenselijke reiziger. Haarlem: Holland, 1972. 1e dr. 56 p. Pbck. (11286) 6.50
256.
Eijkelboom, J.
De gouden man. Amsterdam: Arbeiderspers, 1982. 1e dr. 59 p. Pbck. (12081) 6.50
257.
Eijkelboom, J.
De wimpers van de dageraad. Amsterdam: Arbeiderspers, 1987. 1e dr. 61 p.
Pbck. (12086) 7.50
258.
Eijkelboom, J.
Heden voelen mijn voeten zich goed. Amsterdam: Arbeiderspers, 2002. 1e dr. 48
p. Pbck. (12082) 7.50
259.
Eijkelboom, J.
Het lied van de krekel. Amsterdam: Arbeiderspers, 1996. 1e dr. 47 p. Pbck. (12085) 7.50
260.
Eijkelboom, J.
Hora incerta. Amsterdam: Arbeiderspers, 1993. 1e dr. 50 p. Pbck. (12084) 7.50
261.
Eijkelboom, J.
Kippevleugels. Amsterdam: Arbeiderspers, 1991. 2e dr. 59 p. Pbck. (12083) 7.50
262.
Eijkelboom, J.
Wat blijft komt nooit terug. Eigen en andermans gedichten. Amsterdam:
Arbeiderspers, 1982. 4e dr. 61 p. Pbck.
(12087) 5.00
263.
Eijkelboom,
Jan. Het arsenaal. Amsterdam: Arbeiderspers, 2000. 1e dr. 44 p. Pbck. (11847) 10.00
264.
Eijkelboom,
Jan. Lege stad. Rotterdam: Hans Koopman, 1990. (12 p) Karton, groot 8to. + 2
uitslaand litho's door Hans Koopman. 75 gen. exx. (9339) 60.00
265.
Eijselsteijn,
Lidy van. Kyrieleis. Den Haag: Leopolds, 1950. 1e dr. 76 p. Linnen. (4958) 6.50
266.
Eilers Koch,
J.R. & J.R. Eilers (inl.). Bloemlezing uit Nederlandsche dichtwerken.
Uitgegeven door de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. 1847. Leiden: D. Du
Mortier en Zoon, 1850. 2e dr. XVI, 175 p. Halfleer. (10277) 25.00
267.
Elburg, Jan G.
Gedichten 1950-1975. Amsterdam: De Bezige Bij, 1975. 485 p. Pbck. (11120) 30.00
268.
Elburg, Jan G.
Serenade voor Lena. Amsterdam: Salm, 1941 (=1945). 2e herz. dr. 32 p.
Halflinnen met. s.o. (verkeleurd.
(10857) 10.00
269.
Elburg, Jan G.
(keuze). Geluid van de werklijkheid. Een experimentele cantate. z.pl.: 1958. 1e
dr. 32 p. Geniet. Randen omslag verkleurd. Poλzie van: Hans Andreus, Remco
Campert, Jan G. Elburg, Gerrit Kouwenaar, Hans Lodeizen, Lucebert, Sybren
Polet, Koos Schuur, Simon Vinkenoog (9688) 125.00
270.
Elffers, Dick
& Bert Schierbeek. Op de bodem ligt. Lettergraniet. En spreekt klare taal.
Amsterdam: Bijenkorf, 1970. 34 p. Linnen. 250 genummerd exx. Door beide kunstenaars
gesigneerd. Hoek iets gedeukt. (10629) 75.00
271.
Elro, H. van.
Hesperiden. Amsterdam: Querido, 1925. 1e dr. 38 p. Pbck. Omslag verkleurd.
Bandontwerp J.P. Heukelom (11622) 8.50
272.
Emants,
Marcellus. Godenschemering. Haarlem: Tjeenk Willink, 1910. 3e dr. XXIV, 101 p.
Linnen. Rug verkleurd. (7672) 7.50
273.
Emmens, Jan.
Autobiografisch woordenboek. Amsterdam: Van Oorschot, 1984. Fourth edition. 50
p. Pbck. (2741) 5.00
274.
Engelman, Jan
. Bij de bron. Heemstede: Toorts, 1937. 1e dr. 31 p. Papieren omslag. Rug
besch. Tekeningen van Lode Sengers (4943) 6.50
275.
Engelman, Jan.
Cantilene. Breda: 1969. Vouwblad. Vierkleurige prent door Emile Puettmann op
een pers van de Gebr. Jesse. 200 exx.
(11032) 35.00
276.
Engelman, Jan.
Het bittermeer. Amsterdam: Querido, 1969. 1e dr. 26 p. Papieren omslag. (4908) 6.00
277.
Engelman, Jan.
Het roosvenster. Arnhem: Hijman, Stenfert, Kroese & Van der Zande, 1927. 1e
dr. 16 p. Ingenaaid. Omslag licht beschadigd, smoezelig. (8292) 15.00
278.
Engelman, Jan.
Kindje wiegen. Utrecht: Stichting De Roos, 1975. 38 p. Ingenaaid. 175
genummerde + enige niet genummerde exx. voor de auteur, etc. Niet genummerd ex.
+ briefje van de typograaf (Suzanne Heynemann)
(9740) 20.00
279.
Engelman, Jan.
Noodweer. Amsterdam: Querido, 1942. 1e dr. 41 p. Half Cloth. (2740) 5.00
280.
Engelman, Jan.
Tuin van Eros. En andere gedichten. Amsterdam: Querido, 1934. 1e dr. 118 p.
Linnen. (2742) 5.00
281.
Engelman, Jan.
Verzamelde gedichten. Amsterdam: Querido, 1960. 230 p. Linnen. (11513) 10.00
282.
Engelman, Jan.
Vrijheid. Utrecht: Spectrum, 1945. 1e dr. Tijdgedichten en berijmde
schotschriften. (4919) 5.00
283.
Ennema, Lia
e.a. Binnen beelden. Gedichten en tekeningen. Bedum: Exponent, 1992. 14 bladen
in map. 175 genummerde exx. Losbladig uitgebrachte reeks van zes gedichten en zes
tekeningen waarin twaalf vrouwen persoonlijke gevoelens, vanuit vrouwelijk
perspectief, verwoorden en verbeelden (10980) 15.00
284.
Enquist, Anna.
Alle gedichten. Amsterdam: Arbeiderspers, 2005. 376 p. Linnen met s.o. Hoekjes
iets gedeukt. (11875) 20.00
285.
Enquist, Anna.
Jachtscθnes. Amsterdam: Arbeiderspers, 1992. 1e dr. 70 p. Pbck. (11844) 7.50
286.
Enquist, Anna.
Soldatenliederen. Amsterdam: Arbeiderspers, 1991. 1e dr. 71 p. Pbck. (11972) 7.50
287.
Ent, Anton. De
hoed van Kierkegaard. Amsterdam: Arbeiderspers, 1983. 56 p. Pbck. (11165) 6.50
288.
Ent, Anton.
Feestgangers. Amsterdam: Arbeiderspers, '1986. 1e dr. 54 p. Pbck. (12071) 6.50
289.
Evenhuis,
Eddy. Een affaire. Amsterdam: Arbeiderspers, 1974. 1e dr. 57 p. Pbck. (10739) 5.00
290.
Eybers,
Eilsabeth. Wintersurplus. Amsterdam: Querido, 1999. 55 p. Pbck. (11159) 7.50
291.
Eybers,
Elisabeth. Kruis of munt. Amsterdam: Van Oorschot, 1973. 1e dr. 35 p.
Pbck. (10462) 7.00
292.
Eybers,
Elisabeth. Verbruikersverse/Consumer's verse. Amsterdam: Querido, 1997. 1e dr.
54 p. Pbck. (11160) 7.50
293.
Eyck, P.N.
van. Benaderingen. Vertaalde gedichten 1916-1940. ('s-Gravenhage): Stols, 1940
(=1944). 1e dr. 72 p. Halflinnen. 225 gen. exx. De Jong 260 (11447) 15.00
294.
Eyck, P.N.
van. Broeder Bernard. Maastricht: Stols, 1946. 1e dr. 30 p. Pbck. 250 gen. exx.
Rug iets verkleurd. (12327) 7.50
295.
Eyck, P.N.
van. De getooide doolhof. Amsterdam: NB, z.j.. 2e dr. 152 p. Linnen. (9648) 5.00
296.
Eyck, P.N.
van. Gedichten. Het ronde perk/ Lichtende golven. Amsterdam: Nederl.
Bibliotheek, 1917. 1e dr. 160 p. Linnen.
(2744) 5.00
297.
Eyck. P.N.
van. Inkeer. Bussum: Van Dishoeck, 1927. 2e dr. 32 p. Halflinnen. (12273) 5.00
298.
Eyck, P.N.
van. Meesters. Den Haag: Stols, 1945. 1e dr. 83 p. Halflinnen. (4955) 7.50
299.
Eyck, P.N.
van. Verzen 1940. Den Haag: Boucher, 1946. 2e dr. 54 p. Halflinnen. (10880) 5.00
300.
Eyck, P.N.
van. Verzen 1940. Den Haag: Boucher, 1941. 1e dr. 40 p. p. Linnen met s.o.
(gerepareerd) (11472) 7.50
301.
Eyckmans,
Jozef. Bij mij leven nog. 's-Gravenhage: Boucher, 1955. 1e dr. IV, 29 p. Pbck. (11456) 6.20
302.
Eyckmans,
Jozef. Dit tedere, ruige landschap van de haast. 's-Gravenhage: Nijgh en Van
Ditmar, 1980. 1e dr. 81 p. Karton met omslag.
(10347) 7.50
303.
Eyckmans,
Jozef. Zonder dansmeester. 's-Gravenhage: Nijgh en Van Ditmar, 1967. 64 p. Pbck. (11326) 5.00
304.
Eykelboom, J.
De Dordtse gedichten. Dordrecht: Dijl, 1989. 28 p. Pbck. (11092) 6.50
305.
Faverey, Hans.
Gedichten. Amsterdam: De Bezige Bij, 1968. 45 p. Pbck (24,5 x
306.
Faverey, Hans.
Lichtval. Amsterdam: De Bezige Bij, 1985. 2e dr. 104 p. Pbck. (11717) 6.50
307.
Faverey, Hans.
Springvossen. Nagelaten gedichten. Amsterdam: De Bezige Bij, 2000. 1e dr. 62 p.
Linnen met s.o. (11933) 15.00
308.
Favery, Hans.
Gedichten 2. Amsterdam: De Bezige Bij, 1972. 1e dr. 100 p. Pbck. (11121) 17.50
309.
Festen, Theo.
Enkele gedachten bij eenvoudige vriendschappen. Eemnes: In de Fazantenhof,
1981. First edition. 30 p. Paper. (2746) 5.00
310.
Fokkema, D.W.
Rivieren. Den Haag: Boucher, 1957. 1e dr. 24 p. Ingenaaid. (11451) 10.00
311.
Fokkema,
Redbad. De vrucht der verbeelding. Sliedrecht: Drukkerij Van der Dool, 1985. 1e
dr. 12 p. Cahiersteek met omslag. 200 genummerde exx. (11662) 12.50
312.
Fokkema,
Redbad. Een lied voor de week. Raamsdonk: De Roofpers, 1981. 1e dr. 16 p.
Cahiersteek met omslag. 25 exx. gesigneerd.
(11495) 17.50
313.
Fokkema,
Redbad. Elke dag is de eerste. Amsterdam: Querido, 1980. 1e dr. 41 p.
Pbck. (2747) 5.00
314.
Fokkema,
Redbad. Elke dag is de eerste. Woubrugge: Avalon Pers, 1976. 22 p. Cahiersteek met omslag. 70 genummerde exx.
Gesigneerd. In 1980 verscheen de uitgebreide handelseditie (11661) 15.00
315.
Fokkema,
Redbad. Elke dag is de eerste. Amsterdam: Querido, 1980. 1e dr. 41 p. Pbck.
Omslag verkleurd. Met opdracht. (11819) 6.50
316.
Fokkema,
Redban. Het doek van de dag. Amsterdam: Querido, 1990. 1e dr. 40 p. Pbck. (11604) 7.50
317.
Fondse, Marko.
Herderstas. Amsterdam: Van Oorschot, 1984. 1e dr. 71 p. Pbck. (2748) 5.00
318.
Fop, Trijntje
(=C.J. Stip). Beestachtigheden. 's-Gravenhage: Bouchet, 1956. 1e dr. 90 p.
Karton. (10643) 8.50
319.
Foppema, Yge.
Spijkerschrift. Mei 1940 - mei 1945. Amsterdam: De Bezige Bij, 1945. Second
edition. 62 p. Paper. (2749) 5.00
320.
Gaestmar, Jan
fan ι (J.J. Hof). Fan eigen tijd en folk. In samling fersen. Ljouwert: Eisma,
1951. XV, 167 p. Linnen. (11418) 7.50
321.
Galiλn, Laura
van der. Zeventien. Antwerpen: Prometheus, 1996. 69 p. Pbck. (11383) 5.00
322.
Gans, L.
Branta Leucopsis. Amsterdam: De Beuk, 1989. 62 p. Pbck. (11354) 5.00
323.
Gardijn, Peter
du. Onder de dieren. Amsterdam: De Bezige Bij, 2007. 1e dr. 88 p. Pbck. (12130) 10.00
324.
Geel, Chr. J.
van. Dank aan de koekoek. (Teksten). Amsterdam: Van Oorschot, 1980. 1e dr. 160
p. Linnen met s.o. (11943) 10.00
325.
Geel, Chr.J.
van. Dierenalfabet. Het omliggend vee. Een bestiarium. Amsterdam: Van Oorschot,
1978. 1e dr. 288 p. Linnen met s.o.
(11119) 22.50
326.
Geel, Chr.
van. Spinroc en andere verzen. Amsterdam: Van Oorschot, 1958. 1e dr. 147 p.
Pbck. (11629) 10.00
327.
Geel, Chris
van. Enkele gedichten. Amsterdam: Athenaeum, 1973. 1e dr. 74 p. Linnen met s.o.
(gevlekt) (10747) 10.00
328.
Geerds, Koos.
Gevleugeld, ongevleugeld. Bedum: Exponent, 1993. 20 p. Cahiersteek met
omslag. 160 genummerde exx. (10968) 12.50
329.
Geerds, Koos.
Goutbeekarchief. Amsterdam: Arbeiderspers, 1988. 1e dr. 38 p. Pbck. (12036) 7.50
330.
Geerds, Koos.
Het lelijke jongen eendje. Bedum: Exponent, 1986. 4 p. Cahiersteek. 115
genummerde exx. Eenheden-reeks 7 (10982) 7.50
331.
Gelderblom,
Arie. Gekkenwerk. Herinnering aan een mishandeling. Amsterdam: De Bezige Bij,
1973. First edition. 99 p. Pbck. (2756) 5.00
332.
Gellings,
Paul. De stem van de herfst. Breda: De Geus, 2004. 1e dr. 62 p. Linnen met
s.o. (8854) 10.00
333.
Genderen
Stort, Reinier van. Rijmproeven. Arnhem: Van Loghum, 1937. 74 p. Pbck. Omslag
beschadigd. 125 genummerde exx. (11824) 10.00
334.
Gerbrandy,
Piet. De zwijgende man is niet bitter. Amsterdam: Meulenhoff, 2001. 1e dr. 72
p. Pbck. (12070) 8.50
335.
Gerhardt, Ida.
De hovenier. Amsterdam: Athenaeum, 1972. 3e herz. dr. 79 p. Linnen met s.o.
(achterkant scheurtje) (10748) 10.00
336.
Gerhardt, Ida.
Het levend monogram. Amsterdam: Athenaeum, 1973. 3e gwijzigde dr. 75 p. Linnen
met s.o. (10651) 10.00
337.
Gerits, Anton.
Litanie van de wind. Amsterdam: De Beuk, 1999. 38 p. Pbck. (10404) 8.50
338.
Gerlach, Eva.
De invulbare ruimte. Amsterdam: Arbeiderspers, 2000. 1e dr. 47 p. Pbck. (12099) 10.00
339.
Gerlach, Eva.
De kracht van verlamming. Amsterdam: Arbeiderspers, 1988. 1e dr. 44 p. Pbck.
Kleine oneffenheden aan omslag. (11999) 6.50
340.
Gerlach, Eva.
Dochter. Amsterdam: Arbeiderspers, 1984. 1e dr. 48 p. Pbck. (11998) 10.00
341.
Gerlach, Eva.
Domicilie. Amsterdam: Arbeiderspers, 1987. 1e dr. 86 p. Pbck. (11990) 10.00
342.
Gerlach, Eva.
Een kopstaand beeld. Amsterdam: Arbeiderspers, 1983. 1e dr. 44 p. Pbck. (12000) 10.00
343.
Gerlach, Eva.
Voorlopig verblijf. Gedichten 1979-1990. Amsterdam: Arbeiderspers, 2000. 3e
herz. dr. 108 p. Pbck. (12089) 8.50
344.
Gerlach, Eva.
Wat zoekraakt. Amsterdam: Arbeiderspers, 1994. 1e dr. 46 p. Pbck. (11976) 7.50
345.
Geuns, J.J.
van. De landschappen der ziel. Bussum: Van Dishoeck, 1936. 1e dr. 62 p.
Linnen. (9137) 7.50
346.
Geuns, J.J.
van. De ziel der steden. Maastricht: Stols, 1939. 1e dr. 67 p. Linnen met s.o.
Van Dijk 452 (11471) 8.50
347.
Geuns, J.J.
van. Gedichten uit drie rijken. Bussum: Van Dishoeck, 1930. 1e dr. 70 p.
Linnen. Hoekje uit schutblad. (11645) 6.50
348.
Geuns, J.J.
van. Het uur der sterren. Bussum: Van Dishoeck, 1927. 1e dr. 55 p. Linnen. (2757) 10.00
349.
Gezelle,
Guido. De XIV stonden. Of de bloedige dagvaart ons Heeren. Amsterdam: Veen,
1951. (62 p.) Linnen. Houtsneden D. Acket.
(8923) 12.50
350.
Gezelle,
Guido. Poλzie en proza. Amsterdam:
351.
Ghyssaert,
Peter. De zuigeling van Sint-Petersburg. Amsterdam: Querido, 2001. 1e dr. 72 p.
Pbck. (11904) 6.50
352.
Ghyssaert, Peter.
Honingtuin. Amsterdam:
353.
Ghyssaert,
Peter. Jubileum en andere gedichten. Amsterdam:
354.
Gijsen,
Marnix. Het huis. Verzen, waarin opgenomen Kronijk, Het huis, Het blije gebed,
Loflitanie van Sint Franciscus van Assisi, Vier gedichten van Joachim, The
house by the leaning tree, een suite van archaοsche gedichten. Amsterdam:
Meulenhoff, 1969. 88 p. Linnen (enigszins verkleurd) (11179) 8.50
355.
Gijsen, Wim.
Landschappen-menselijke. Amsterdam: Polak & Van Gennep, 1964. 1e dr. 34 p.
Pbck. (10093) 7.50
356.
Gijsen, Wim.
Tot de tanden gewapend - Weerloos. 's-Gravenhage: Nijgh en Van Ditmar, z.j.
(ca. 1960). 62 p. Pbck. (9778) 7.50
357.
Gilliams,
Maurice. Het verleden van Columbus. Amsterdam: Meulenhoff, 1985. 5th edition.
61 p. Paper. (2758) 5.00
358.
Gils, Gust.
Drie partituren. Amsterdam: De Bezige Bij, 1962. 1e dr. 112 p. Pbck. LP96
(10285) 6.00
359.
Gils, Gust.
Manuskript gevonden tijdens achtervolging. Gedichten 1962 - 1966. Amsterdam: De
Bezige Bij, 1967. 107 p. Pbck. (10848) 6.50
360.
Gisekin,Jo.
Dubbelfuga. Van leven, liefde en lijden. Tielt: Lannoo, 2005. 1e dr. 55 p.
Pbck. Met tekeningen van Karel Roelants.
(12100) 8.50
361.
Gomperts, H.A.
Dingtaal. Den Haag: Leopold, 1939. 1e dr. 28 p. Pbck. DVB 16-VIII (9662) 15.00
362.
Gorter,
Herman. Twintig gedichten in handschrift. Amsterdam: Meulenhoff, 1966. 1e dr.
80 p. Papieren omslag. Ingeleid en verzorgd door Garmt Stuiveling (4982) 15.00
363.
Gorter,
Herman. Verzamelde lyriek tot 1905. Jeugdwerk, De school der poλzie, Nalezing.
Amsterdam: Athenaeum, 1978. 3e dr. 594 p. Pbck. Rug verkleurd, leesvouw. (11425) 8.50
364.
Govers, Albert
Jan (samenst.). Jazz in poλzie. Instant composers gedichten. Amsterdam:
Elsevier, 1981. 112 p. Pbck. (10633) 7.50
365.
Graaf, Chris
de . Klagend loflied. Utrecht: Spectrum, 1955. 1e dr. 110 p. Pbck. (4906) 6.50
366.
Graaff, Marcel
de. Wenken van de veerman. Houwerzijl: Triona Pers, 2009. 16 p. Cahiersteek. 60
genummerde exx. Linosnede op voorkant door Flota de Jong (11392) 12.00
367.
Graft,
Guillaume van der. Een stadsmens. Amsterdam: Holland, 1961. 1e dr. 56 p.
Paper. (2761) 5.00
368.
Graftdijk, T.
Lachend op de achterste rij. Amsterdam: Van Oorschot, (1970). 1e dr. 35 p.
Pbck. (10456) 7.00
369.
Graswinckel,
Dirck (vertaald door). De vierlingen van den Heer van Pybrac. Utrecht:
Stichting De Roos, 1955. 140 p. Linnen. 190 exx. genummerd. (9899) 22.50
370.
Greshoff,
J. Ikaros bekeerd. 's-Gravenhage: Stols,
1945. 2e dr. 58 p. Karton. (4918) 5.00
371.
Greshoff,
J. Ikaros bekeerd. 's-Gravenhage: Stols,
1938. 1e dr. 58 p. Linnen. 310 genummerde exx.
(12503) 7.50
372.
Greshoff, J.
Sparsa. Maastricht: Stols, 1925. 1e dr. 32 p. Karton. Rug gescheurd. Omslag
smoezelig. Binnenwerk goed. 100 genummerde exx.
Trajectum ad Mosam 9 (11724) 25.00
373.
Greshoff, J.
Toen. 's-Gravenhage: Nijgh en Van Ditmar, 1972. 1e dr. 20 p. Ingenaaid. (8091) 7.50
374.
Greshoff, J.
Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage: Stols, 1956. 7e dr. 278 p. Linnen met
(lichtbesch.) s.o. (4947) 12.50
375.
Grijsen,
Robert. Rustpunt. Houwerzijl: Triona Pers, 2008. 16 p. Cahiersteek. 100
exx. (11395) 4.50
376.
Groentjes,
Mart e.a. (samenst.). Noord-Holland in poλzie & prenten. Licht en water
zijn mijn moedergrond... Haarlem: Culturele Raad, 1994. 295 p. Kunstleer.
Doorzichtig papieren omslag licht beschadigd. Overzicht van de serie van 71
bibliofiele uitgaven (9326) 45.00
377.
Groot, Jan H.
Vice Versa. Amsterdam: Holland, 1954. 1e dr. 48 p. Pbck. (5634) 6.50
378.
Groot, Jan H.
de. Vaart. Amsterdam: Holland, 1931. First edition. 32 p. Cloth. (2764) 5.00
379.
Groot, Maria
de. De wals. Kampen: Ten Have, 2004. 1e dr. 60 p. Linnen met s.o. (10030) 10.00
380.
Gruwez, Luuk.
Vuile manieren. Amsterdam: Arbeiderspers, 1994. 1e dr. 51 p. Pbck. (12061) 8.50
381.
Guιpin, J.P.
Er is alleen buitenkant. Een novelle in verzen. Amsterdam:
382.
Guιpin, Jan
Pieter (ed.). Zoete epigrammen. Gedichten over gelukkige liefde. Amsterdam: Van
Gennep, 2002. 311 p. Pbck. (9314) 10.00
383.
Haan, Jacob
Israλl de. Verzamelde gedichten. Amsterdam: Van Oorschot, 1952. 415, 496 p.
Linnen. 2 vols. (11114) 35.00
384.
Haan, M.J.M.
de. 60 sonnetten. Uitgeverij 'De Nieuwe Haagse', 2001. 1e dr. 70 p. Pbck. (10308) 6.50
385.
Haan, Wim de.
Een boom vol oren. Tekeningen en gedichten. Bedum: Exponent, 1989. 24 p.
Cahiersteek + omslag. (10983) 15.00
386.
Haar, Rudie
ter e.a. Citroen, citroen (('Loof de Heer' is kampioen). Een selectie van
gedichten uit Propria Cures 1961-1972. Amsterdam: Propria Cures, 1972. 64 p.
Pbck. (12398) 7.50
387.
Haaren, Eline
van. Leef de dag. Schoorl: Conserve, 1983. 1e dr. 48 p. Pbck. (10286) 6.50
388.
Hadewijch.
Mengeldichten. Antwerpen: Standaard-Boekhandel, (1952). XXXIII, 205 p. Linnen
met s.o. Uitgegeven door J. Van Mierlo (5508) 45.00
389.
Haft, Lloyd.
Anthropos. Amsterdam: Querido, 1996. 1e dr. 47 p. Pbck. Gedichten in Nederlands
en Engels (12091) 10.00
390.
Haimon, Paul.
Trophee. Rotterdam: Vox Romana, z.j.. 60 p. Linnen. (10879) 7.50
391.
Hamelink,
Jacques. De eeuwige dag. Amsterdam: van Gennep, 1969. 3e dr. 44 p. Pbck. (4922) 5.00
392.
Hamelink,
Jacques. Een koude onrust. Amsterdam: Polak & Van Gennep, 1967. 1e dr. 38
p. Pbck. (10408) 6.00
393.
Hamelink,
Jacques. Geest van spraak & tegenspraak. Amsterdam: De Bezige Bij, 1971. 70
p. Pbck. LRP 390 (11127) 7.50
394.
Hamelink,
Jacques. Hersenopgang. Amsterdam: De Bezige Bij, 1975. 54 p. Pbck. (11347) 5.00
395.
Hamelink,
Jacques . Oudere gronden. Amsterdam: van Gennep, 1969. 1e dr. 37 p. Pbck. (4917) 5.00
396.
Hamelink,
Jacques. Windwaarts, wortelher. Amsterdam: De Bezige Bij, 1973. 55 p. Pbck. (11348) 5.00
397.
Hamelink,
Jaques. Ceremoniλle en particuliere madrigalen. Amsterdam: De Bezige Bij, 1982.
First edition. 48 p. Pbck. (2768) 5.00
398.
Hanegraaf,
Marijke. Veerstraat. Amsterdam: Arbeiderspers, 2001. 1e dr. 61 p. Pbck. (12041) 7.50
399.
Hanlo, Jan.
Acht gedichten- in het engels. Haarlem: Houtpers, 1986. 16 p. Gebrocheerd. 175
genummerde exx. (9747) 20.00
400.
Hanlo, Jan.
Gedichten. Amsterdam: Van Oorschot, 1970. 2e vermeerderde dr. 135 p. Pbck. (11339) 12.50
401.
Haren, Elma
van. De reis naar het welkom geheten. Amsterdam: De Harmonie, 1988. 1e dr. 44
p. Pbck. (12064) 10.00
402.
Haren, Elma
van. De wankel. Amsterdam: De Harmonie, 1989. 1e dr. 52 p. Pbck. (9909) 7.50
403.
Haren, Emma
van. Grondstewardess. Amsterdam: De Harmonie, 1996. 1e dr. 72 p. Pbck. (11849) 8.50
404.
Harmsen van
Beek, F. Kus of ik schrijf. Amsterdam: De Bezige Bij, 1975. 1e dr. 71 p.
Pbck. (10662) 7.50
405.
(`). Harten,
Jaap. Een landhuis voor Dante. Amsterdam: De Beuk, 1956. 31 p. Pbck. (11053) 5.00
406.
Harten, Jaap.
Langs en over de aarde. 's-Gravenhage: Boucher, 1957. 1e dr. 24 p. Papieren
omslag. (4905) 5.00
407.
Harten, Jaap.
Totemtaal. Amsterdam: De Bezige Bij, 1966. 1e dr. 94 p. Pbck. (2769) 10.00
408.
Harten, Jaap.
Wat kan een manser betalen. Amsterdam: Querido, 1977. First edition. 72 p.
Pbck. (2770) 5.00
409.
Hattum, J.
van. De pothoofdplant. Rotterdam: Nijgh & Van Ditmar, 1936. 1e dr. 76 p.
Pbck. (2771) 7.50
410.
Hattum, Jac
van. Bilzenkruid. Maastricht: Stols, 1939. 1e dr. 56 p. Linnen. 300 genummerde
exx. Linnen roestvlekkig. (11603) 10.00
411.
Hattum, Jac.
van. De nagels in het vlees. 's Graveland: Breughel, 1945. 1e dr. 53 p. Paper.
Omslag en vignettenC.A.B. Bantzinger (2294) 5.00
412.
Hattum, Jac
van. Gedichten. Amsterdam: Van Oorschot, 1954. 205 p. Linnen met s.o. (11514) 15.00
413.
Heerikhuizen,
F.W. van. In afwachting. (Bussum): Bayard Pers (=Kroonder), 1944. 1e dr. 44 p.
Ingenaaid. 1 van de 50 genummerde en gesigneerde exx. (10071) 15.00
414.
Heesen, Hans
(ed.). Vanmorgen keek ik in de spiegel. Zelfportretten van Nederlandse
dichters. Utrecht: Kwadraat, 1994. 62 p. Pbck.
(9320) 6.50
415.
Hensen,
Herwig. Papieren vogel op de hand. 's-Gravenhage: Nijgh en Van Ditmar, 1971. 1e
dr. 54 p. Pbck. (10284) 7.50
416.
Hermans, Paul.
Hartschelp. Breda: De Geus, 2007. 53 p. Linnen met s.o. (11386) 10.00
417.
Herreweghen,
Hubert. De minnaar en de vrouw. Hoogstraten: Moderne UItgeverij, 1946. 20 p.
Geniet. Vlekje op omslag. De Spiegel, Maandschrift voor poλzie nr. 4. Inleiding
Paul De Ryck (11823) 7.50
418.
Herreweghen,
Hubert van. Korf en Trog een jaargang. Tielt: Lannoo, 1993. 1e dr. 53 p.
Pbck. (11535) 7.50
419.
Hertmans,
Stefan. Vuurwerk zei ze. Amsterdam: Meulenhoff, 2003. 98 p. Pbck. (12127) 10.00
420.
Herzberg,
Judith. Staalkaart. Amsterdam: Harmonie, 2001. 1e dr. 16 p. Pbck. (7861) 7.50
421.
Herzberg,
Judith. Vliegen. Amsterdam: Thomas Rap, 1970. 47 p. Karton. (9612) 15.00
422.
Herzberg,
Judith. Zoals. Amsterdam: Harmonie, 1986. 1e dr. 23 p. Ingenaaid. (7869) 15.00
423.
Herzen, Frank.
Residu. Leiden: Sijthoff, 1969. 1e dr. 48 p. Pbck. (11605) 7.50
424.
Hessels, W.
Con sordino. Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage: Daamen / Stols, 1949. 188 p.
Linnen met beschadigd s.o. (9683) 30.00
425.
Hessels,
Willem. Bevrijdingen. Amsterdam: Holland, 1931. 1e dr. 53 p. Linnen met (licht
beschadigd) s.o. (11461) 12.50
426.
Heusden, E.G.
van. Vluchthaven. Amsterdam: Veen, 1947. 1e dr. 39 p. Ingenaaid. (6397) 5.00
427.
Heytze,
Ingmar. Het ging over rozen. Amsterdam: Podium, 2002. 48 p. Pbck. (12509) 10.00
428.
Heytze,
Ingmar. Nietzsche schrijft een laatste vers. Amsterdam: Podium, 2004. 63 p.
Pbck. (12515) 10.00
429.
Hillenius, D.
Een klein apparaat tegen rechtlijnigheid. Antwerpen: Arbeiderspers, 1975. 1e
dr. 57 p. Pbck. (11346) 6.00
430.
Hinrichs, Jan
Paul. Het briefje van Karel van het Reve. Een reisverhaal, met daarin opgenomen
enkele gedichten uit Valeri Perelesjins 'En toevallige Antinous'. Leiden:
Kopwit, 1999. 26 p. Ingenaaid met omslag. Pentekening Humberto Marques Passos
(10028) 15.00
431.
Hirs, Rozalie.
Geluksbrenger. Amsterdam: Querido, 2008. 1e dr. 76 p. Pbck. (12010) 10.00
432.
Hirs, Rozalie.
Locus. Amsterdam: Querido, 1998. 1e dr. 55 p. Pbck. (12021) 10.00
433.
Hirs, Rozalie.
[Speling]. Amsterdam: Querido, 2005. 1e dr. 55 p. Pbck. (11898) 12.50
434.
Hoek, Rouke
van der. Doorgewinterd landschap. Landgraaf: Herik, 1992. 48 p. Pbck. 500 exx.
Gesigneerd (11565) 7.50
435.
Hoekstra, H.G.
Panopticum. Amsterdam: Meulenhoff, 1946. 1e dr. 40 p. Paper. Vlekjes op omslag.
Eιn van de honderd op ossekop, gesigneerd door de dichter (2279) 5.00
436.
Hoekstra, H.G.
Panopticum. Amsterdam: Meulenhoff, 1946. 1e dr. 40 p. Paper. (9902) 5.00
437.
Hoekstra, Han
G. Het ongerijmde leven. Amsterdam: Meulenhoff, 1940. 1e dr. 58 p. Paper. (2773) 5.00
438.
Hφlderlin,
Friedrich. De mooiste gedichten. Leuven: Davidsfonds, 2000. ISBN: 9063064292.
106 p. Linnen met s.o. Vertaald door Piet Thomas en Ludo Verbeeck. Tekst in
Duits + Nederlands (9250) 10.00
439.
Honingh,
Chris. De rinkelboom. Amsterdam: Querido, 1998. 1e dr. 62 p. Pbck. (12103) 7.50
440.
Honingh,
Chris. De uitvinder. Amsterdam: Querido, 1991. 1e dr. 47 p. Pbck. (12104) 7.50
441.
Honingh, Chris.
Hoogtijdagen. Amsterdam: Querido, 1995. 1e dr. 56 p. Pbck. (2780) 5.00
442.
Hoogstraten,
Harry. Honderd paar schoenen op De treeplank van de papieren planeet Hensen en
Wat winterboek. Haarlem: In de knipscheer, 1980. 1e dr. 78 p. Pbck. (2775) 5.00
443.
Hoornik, Ed.
De dubbelganger. Den Haag:
444.
Hoornik, Ed.
Ex tenebris. 's-Gravenhage: Stols, 1948. 1e dr. 28 p. Pbck. (11646) 8.50
445.
Hoornik, Ed.
Geboorte. Een lyrische cyclus en andere gedichten. Maastrcht: Stols, 1938. 1e
dr. 36 p. Linnen. 200 exx. Vlekje op schutblad.
(11445) 15.00
446.
Hoornik, Ed.
Het Kindsche vrouwtje. 's-Gravenhage: Letterkundig Museum, 1986. Vouwblad met
inlegvel (= facsimile van het handschrift) Facsimile nr. 13 (10648) 6.50
447.
Hoornik, Ed.
Na jaren. Den Haag: Daamen, 1955. 1e dr. 30 p. Paper. Tekeningen van dick
Elffers (2777) 5.00
448.
Hoornik, Ed.
Tweespalt. Den Haag: Stols, 1946. 2e dr. 25 p. Halflinnen. (2778) 5.00
449.
Hoornik, Ed.
Tweespalt. Den Haag: Stols, 1943. 1e dr. 20 p. Pbck. Omslag verkleurd. De Jong 402
(9477) 8.50
450.
Hoornik, Ed.
Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage: Stols, 1950. 212 p. Linnen. Voorwoord door
J.C. Bloem (8063) 15.00
451.
Hoornik,
Eduard. Dichterlijke diagnose. Amsterdam: Bigor & Van Rossum, 1937. 1e dr.
50 p. Karton. (11575) 15.00
452.
Horst, Theo
van der. Stikken in de modder. Zutphen: Van Loghum, 1974. 2e dr. 26 p. Papieren
omsl. (2782) 5.00
453.
Houben,
Piet-Hein. Silhouet. Amsterdam: Querido, 1984. 1e dr. 47 p. Pbck. (2776) 5.00
454.
Houwink, Roel.
Strophen en andere gedichten. Rotterdam: Brusse, 1930. 1e dr. 52 p. Paper. (2785) 5.00
455.
Houwink, Roel.
Witte velden. Amsterdam: Holland, 1935. First edition. 37 p. Paper. (2784) 5.00
456.
Houwink, Roul.
Christus' ommegang in het westen. Amsterdam: Querido, 1926. 1e dr. 38 p. Pbck.
550 gen.ex. Bandontwerp J.B. Heukelom.
(8084) 10.00
457.
Hόsgen, Lucas.
Nevels orgel. Amsterdam: Querido, 1993. 1e dr. 48 p. Pbck. (11919) 7.50
458.
Huygens,
Constantijn. Gelucksaligh Nieuwe jaer 1979. Sub Signo Libelli, 1979. 4 p.
vouwblad. Gedrukt in rood en zwart. Breugelmans 43 (9550) 10.00
459.
Huyskens, Wim.
Onland. Monnickendam: Het Weezenland, 1996. 1e dr. 95 p. Pbck. (11918) 10.00
460.
Jacobs, Jan W.
Vogels van mei. Amsterdam: Ontwikkeling, 1925. 1e dr. 56 p. Linnen. (8316) 15.00
461.
Jacobse, Muus
(=K.H. Heeroma). De doortocht. Baarn: Bosch & Keuning, z.j.. 1e dr. 32 p.
Pbck. (11671) 5.00
462.
Jacobse, Muus
(=K.H. Heeroma). Tussen de bedrijven door. Baarn: Bosch & Keuning, 1938. 1e
dr. 32 p. Pbck. (2787) 5.00
463.
Jansma,
Esther. Hier is de tijd. Amsterdam: Arbeiderspers, 1998. 1e dr. 47 p.
Pbck. (11917) 10.00
464.
Janssen, Paul.
Instructies voor een ober. Haarlem: Holland, 2005. 2e dr. 32 p. Pbck. De
Windroos (10652) 5.00
465.
Jellema, C.O.
Droomtijd. Amsterdam: Querido, 1999. 1e dr. 45 p. Pbck. (12507) 12.50
466.
Jeune, J.C.W.
le. Letterkundig overzicht en proeven van de Nederlandsche volkszangen sedert
de XVde eeuw. 's-Gravenhage: Immerzeel, 1828. 318 p. Zonder voorplat. (10301) 20.00
467.
Jonckheere, K.
Spiegel der zee. Antwerpen: De Nederlandsche Boekhandel, 1946. 1e dr. 45 p.
Pbck. (9302) 5.00
468.
Jonckheere,
Karel. De overkant is hier. Antwerpen: Manteau, 1981. First edition. 48 p.
Paper. (2790) 5.00
469.
Jonckheere,
Karel. Poλtische inventaris. Paris: Manteau, 1973. 565 p. Linnen met s.o. (11463) 17.50
470.
Jonckheere,
Karel. Roemeense suite. Brussel: Manteau, 1965. 48 p. Pbck. (11054) 6.50
471.
Jonckheere,
Karel. Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage: Stols, 1956. 14 7 p. Linnen met
s.o. (klein scheurtje) (10268) 7.50
472.
Jong, Max de.
Heet van de naald. Amsterdam: Van Oorschot, 1982. 3e dr. 29 p. Pbck. (12074) 5.00
473.
Jongstra, Atte
& Arjan Peters (eds.). Dichten over dichten. Bloemlezing uit de Nederlandse
poλzie van de 19de & 20ste eeuw. Amsterdam: Contact, 1994. 667 p.
Pbck. (9319) 10.00
474.
Jonkman,
Marieke. Dochters van het donker. Amsterdam: Van Oorschot, 1991. 1e dr. 56 p.
Pbck. (10288) 6.50
475.
Jonkman,
Marieke. Pleijaden. Amsterdam: Van Oorschot, 1992. 1e dr. 76 p. Pbck. (10755) 6.50
476.
Jonkman,
Marieke (=Anton Ent). Dieptevrees. Amsterdam: Van Oorschot, 1993. 1e dr. 84 p.
Pbck. (9758) 6.50
477.
Josselin de
Jang, K.H.R. de. Kamperfoelie. Den Haag: Leopold, 1955. 1e dr. 45 p. Pbck. Met
opdracht (Kitty) (11793) 15.00
478.
Kal, Jan.
Assepoester. Amsterdam: Arbeiderspers, 1981. 1e dr. 64 p. Pbck. Met tekeningen
van Irene Wolfferts (11474) 6.50
479.
Kal, Jan.
Chinese sonnetten. Amsterdam: Aarts, 1984. 1e dr. 48 p. Pbck. (10467) 7.50
480.
Kal, Jan.
Praktijk hervat. Amsterdam: Arbeiderspers, 1978. 1e dr. 120 p. Pbck. (9663) 7.50
481.
Kal, Jan.
Waarom ik geen Neerlandistiek studeer. Schrijverssonnetten. Amsterdam: Aarts,
1980. 1e dr. 32 p. Papieren omslag.
(4913) 6.50
482.
Kelk, C.J.
Egel en faun. Amsterdam: Meulenhoff, 1947. 1e dr. 44 p. Pbck. Verkleuringen. De
Ceder 16 (10855) 6.50
483.
Kemp, Mathias.
Seringen en schroot. Utrecht: Spectrum, z.j.. 31 p. Pbck. (11640) 6.50
484.
Kemp, Pierre.
Transitieven en immobielen. Rijswijk: Stols, 1940. 1e dr. 48 p. Karton. Rug
verkleurd. 300 exx. Helikon no. 3 (9842) 17.50
485.
Kerpel, Jan.
Weg, wegen, afwegen. Papendrecht: 1976 ?. 14 p. tekst + 4 foto's los in map.
Oplage 100 exx. Foto's Erik Luigies.
(9340) 20.00
486.
Keulen, Mensje
van. De avonturen van Anna Molino. Amsterdam: De arbeidersspelers, 1980. 1e dr.
87 p. Linnen met s.o. (4965) 7.50
487.
Keuls,
H.W.J.M. "Keuze van de gedichten" Amsterdam: 1967. 24 ongenummerde
bladen. Linnen, 33,5 x
488.
Keuls,
H.W.J.M. Om de stilte. Maastricht: Boosten & Stols, 1924. 1e dr. 86 p.
Papieren omslag. (4957) 15.00
489.
Keuls,
H.W.J.M. Regionen. Gedichten gevolgd door vertalingen naar Jules Supervielle.
Amsterdam: Meulenhoff, 1953. 1e dr. 82 p. Linnen met (licht beschadigd)
s.o. (11576) 10.00
490.
Keuls,
H.W.J.M. Verzamelde gedichten I: In den stroom./ De dansende lamp. Den Haag:
Stols, 1949. 132 p. Linnen. 1 van de 25 exemplaren op geschept papier. (9480) 20.00
491.
Kloos, Wilem.
Nieuwe Verzen. Amsterdam: Versluys, 1895. 1e dr. 112 p. Linnen.
Roestvlekkig. (11613) 125.00
492.
Kloos, Willem.
Ik was de groote Minnaar zonder ruste. 's-Gravenhage: Letterkundig Museum,
1985. Vouwblad met inlegvel. Facsimile van handschrift (Facsimile nr. 6)
(11612) 7.50
493.
Kloos, Willem.
Okeanos-fragmenten. 's-Gravenhage: Letterkundig Museum, 1971. 132 p. Pbck.
Achter het Boek V -
494.
Kneepkens,
Manuel. Au pays du tendre mosan noir. Landgraaf: Herik, 1993. 32 p. Ingenaaid.
Oblong. 300 exx. Tekeningen van de auteur (9743) 10.00
495.
(Koeman,
Henk). Spreken of zwijgen. Gedichten. (Amsterdam): De Distelvink, 1945. 32 p.
Karton met omslag. Omslag kleine oneffenheden. 700 exx. De Jong 773 (10738) 7.50
496.
Koenegracht,
Frank. Camping De Vrijheid. Amsterdam: De Bezige Bij, 1976. 1e dr. 48 p.
Pbck. (9760) 10.00
497.
Koenegracht,
Frank. Vroege sneeuw. Gedichten 1971-2003. Amsterdam: De Bezige Bij, 2003. 197
p. Linnen met (iets beschadigd) s.o.
(12378) 22.50
498.
Komrij,
Gerrit. 52 sonnetten bij het Verglijden van de Eeuw. Amsterdam:
499.
Komrij,
Gerrit. Alle vlees is gras of Het knekelhuis op de dodenakker. Amsterdam:
Meulenhoff, 1969. 48 p. Pbck. Iets verkleurd.
(11353) 7.50
500.
Komrij,
Gerrit. Alles onecht. Keuze uit de gedichten. Amsterdam: Arbeiderspers, 1984.
222 p. Pbck. (12047) 6.50
501.
Komrij,
Gerrit. Capriccio. De mooiste liefesgedichten. Amsterdam: Thomas Rap, 2002. 48
p. Karton. In doosjes. (12399) 6.50
502.
Komrij,
Gerrit. De muze in het kolenhok. Over een gedicht van Hφlderlin. Amsterdam:
Guus Bauer, 1983. 64 p. Pbck. (11987) 8.50
503.
Komrij,
Gerrit. Fabeldieren. Amsterdam: Arbeiderspers, 1975. 1e dr. 47 p. Pbck. (11871) 6.50
504.
Komrij,
Gerrit. Gesloten circuit. Amsterdam: Arbeiderspers, 1982. 1e dr. 60 p.
Pbck. (11473) 8.50
505.
Komrij,
Gerrit. Ik heb goddank twee goede longen. Amsterdam: Meulenhoff, 1971. 1e dr.
48 p. Pbck. (11570) 10.00
506.
Komrij,
Gerrit. Luchtspiegelingen. Gedichten, voornamelijk elegisch. Amsterdam: De
Bezige Bij, 2001. 1e dr. 67 p. Linnen met s.o.
(11982) 7.50
507.
Komrij,
Gerrit. Maagdenburgse halve bollen en andere gedichten. Amsterdam:
Arbeiderspers, 1968. 1e dr. 46 p. Pbck. Rugje iets verkleurd, overigens als
nieuw. (11494) 25.00
508.
Komrij,
Gerrit. Onherstelbaar verbeterd. Amsterdam: Aarts, 1994. 4e dr. 47 p.
Pbck. (12030) 8.50
509.
Komrij,
Gerrit. Op de planken. Burleske. Amsterdam: Aarts, 1978. 2e dr. 39 p.
Pbck. (12276) 6.50
510.
Komrij,
Gerrit. Tutti-Frutti. Amsterdam: Arbeiderspers, 1972. 1e dr. 64 p. Pbck. (11453) 10.00
511.
Komrij,
Gerrit. Twee werelden. Amsterdam: Arbeiderspers, 1987. 63 p. Pbck.
Oorsponkelijk gedicht + vertaling in acht talen (11352) 6.50
512.
Komrij, Gerrit
& Jan Bernard Meinen (illustraties). De verschrikking. Amsterdam:
Arbeiderspers, 1977. 1e dr. 48 p. Linnen met s.o. (11867) 12.50
513.
Komrij, Gerrit
& Joost Veerkamp (illustraties). De os op de klokketoren. Amsterdam:
Arbeiderspers, 1981. 1e dr. (50 p.) Linnen met s.o. (iets verkleurd) (11869) 12.50
514.
Komrij, Gerrit
(verzameld door). Het geld dat spant de Kroon. 250 jaar pecuniaire poλzie.
's-Hertogenbosch: Van Lanschot, 1987. 93 p. Pbck. (10663) 7.50
515.
Kool, Halbo C.
Scherven. Amsterdam: De Spieghel, 1932. 40 p. Pbck. Omslag verkleurd. DVB 9-2
(11382) 6.50
516.
Kopland,
Rutger. Het orgeltje van yesterday. Amsterdam: Van Oorschot, (1969). 1e dr. 43
p. Pbck. (2277) 12.50
517.
Korteweg,
Anton. Eeuwig heimwee drijft hem voort. Amsterdam: Athenaeum, 1973. 48 p.
Linnen met s.o. (besch.) (10849) 7.50
518.
Korteweg,
Anton. Niks geen Romantic Agony. Amsterdam: Meulenhoff, 1971. 1e dr. 48 p.
Pbck. (10469) 6.50
519.
Korthals
Altes, A. Fossielen. 's-Gravenhage: Stols, 1955. 1e dr. 47 p. Pbck. Rug
verkleurd. Helikon Nieuwe Reeks no. 1 (11479) 7.50
520.
Kossmann,
Alfred. Gedichten 1940-1965. Amsterdam: Querido, 1969. 1e dr. 88 p. Pbck. (10034) 6.50
521.
Kotte, Wouter.
Holendrecht. Hilversum: De Schutting Pers, 1980. First edition. 32 p.
Paper. (2793) 5.00
522.
Kouwenaar,
Gerrit. 100 gedichten. Amsterdam: Querido, 1969. 1e dr. 143 p. Pbck. (9680) 15.00
523.
Kouwenaar,
Gerrit. Autopsie/anoniem. Amsterdam: Querido, 1965. 1e dr. 74 p. Pbck. (9766) 15.00
524.
Kouwenaar,
Gerrit. De stem op de 3e etage. Amsterdam: Querido, 1960. 1e dr. 64 p.
Pbck. (9681) 20.00
525.
Kouwenaar,
Gerrit. De stem op de 3e etage. Amsterdam: Querido, 1968. 2e herz. dr. 64 p.
Pbck. De Boekvink (9998) 7.50
526.
Kouwenaar,
Gerrit. Gedichten 1948-1978. Amsterdam: Querido, 1982. 597 p. Linnen met
s.o. (11516) 17.50
527.
Kouwenaar,
Gerrit. Volledig volmaakte oneetbare perzik. Amsterdam: Querido, 1978. 64 p.
Linnen met s.o. (11282) 12.50
528.
Kuijper, Jan.
Oogleden. Amsterdam: Querido, 1979. 1e dr. 30 p. Pbck. (11892) 7.00
529.
Kuijper, Jan.
Sonnetten. Amsterdam: Querido, 1973. 1e dr. 32 p. Pbck. (10466) 7.00
530.
Kuijper, Jan.
Tomben. Amsterdam: Querido, 1989. 1e dr. 48 p. Pbck. (11894) 10.00
531.
Kuijper, Jan.
Wendingen. Sonnetten 1970-1990. Amsterdam: Querido, 1992. 1e dr. 141 p. Linnen
met s.o. (11873) 17.50
532.
Kuiper, Jan.
Bijbelplaatsen. Amsterdam: Querido, 1983. 1e dr. 36 p. Pbck. (10000) 7.50
533.
Kuipers,
Reinold. Rendez-vous met een Remington. Bussum: Kroonder, 1948. 1e dr. 48 p.
Karton. Met een naschrift van A.Marja (11458) 7.50
534.
Kusters, Wiel.
Als kind moest ik een walvis eten. Amsterdam: Querido, 2002. 1e dr. 96 p.
Pbck. (11889) 10.00
535.
Kusters, Wiel.
De gang. Amsterdam: Querido, 1979. 1e dr. 34 p. Pbck. (11888) 6.50
536.
Kusters, Wiel.
Een bezoek aan de leermijn. Amsterdam: Querido, 1984. 1e dr. 63 p. Pbck. (11977) 6.50
537.
Kusters, Wiel.
Een oor aan de grond. Amsterdam: Querido, 1978. 1e dr. 39 p. Pbck. (2275) 5.00
538.
Kusters, Wiel.
Hoofden. Amsterdam: Querido, 1981. 45 p. Pbck.
(11887) 7.50
539.
Kusters, Wiel.
Koninklijke sfinx. Maastricht: Bonnfanten, 1989. 20 p. Cahiersteek. (9654) 12.50
540.
Kusters, Wiel.
Levend Bewijs. Spel Van Jezus' Passie. Amsterdam: Querido, 2005. ISBN:
9021470292. 108 p. Karton. (10348) 10.00
541.
Kusters, Wiel.
Zegelboom. Gedichten en notities 1975-1989. Amsterdam: Querido, 1998. 1e dr.
387 p. Linnen met s.o. Miniem deukje aan onderkant. (11872) 15.00
542.
Kusters, Wiel
& Oskar Pastior. Twee tot de derde. Zwei zur dritten. Nuth: Drukkerij
Rosbeek, 1987. 24 p. Cahiersteek met omslag.
(11579) 10.00
543.
Kuyk, Robert
Egeter van. Boegbeelden. Amsterdam: Meulenhoff, 1981. 1e dr. 56 p. Pbck. (2798) 5.00
544.
Kuyper,
Sjoerd. Een reisgenoot. Amsterdam: De Bezige Bij, 1985. 1e dr. 68 p. Pbck. (2799) 6.50
545.
Kuyper, Sloerd
& Dirck Nab. In de uilevlucht. Gedichten & tekeningen. Houten:
Ekspress.zo, z.j. (ca. 1990). 48 p. Ringband met omslag. (Een boek over Noord-Holland) (9804) 17.50
546.
Lampe, Astrid.
De sok weer aan. Amsterdam: Querido, 2000. 1e dr. 63 p. Pbck. (12034) 10.00
547.
Lampe, Astrid.
Park slope. K'nex studies. Amsterdam: Querido, 2008. 1e dr. 69 p. Pbck. (12004) 10.00
548.
Landheer, Jo.
Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage: Stols, 1941. 1e dr. 32 p. Linnen. Rug
verkleurd. (11454) 10.00
549.
Langendonck,
P. van & Alfr. Hegenscheidt. Gedichten - Strakadd (drama). Amsterdam:
Elsevier, 1939. 297 p. Halfleer. Inl. Maurice Gilliams & M. Rutten (1521) 7.50
550.
Lasoen,
Patricia. Een zachte, wrede, okerbruine dood. Den Haag: Manteau, 1975. 1e dr.
46 p. Papieren omslag. (4904) 5.00
551.
Lasoen,
Patricia. Landschap met roze hoed. Een keuze uit de gedichten 1965-1980.
Antwerpen: Manteau, 1981. 2e dr. 128 p. Pbck.
(10554) 7.50
552.
Lasseur,
Berend. Wie wat bewaart heeft wat. Amsterdam: Arbeiderspers, 1974. 1e dr.
46 p. Pbck. (2800) 6.50
553.
Last, Jef. De
bevrijde Eros Een ketter in Moorenland en andere gedichten. Rotterdam: Brusse,
1936. 1e dr. 40 p. Cahiersteek. Oblong.
(11505) 10.00
554.
Last, Jef
(selectie + vertaling). "Waarom majesteit spreekt u steeds van nut en
voordeel?" [Mencius]. Utrecht: Spectrum, 1971. 1e dr. 48 p. Linnen. Typ.
Aldert Witte. Nieuwjaarsgeschenk (4983) 12.50
555.
Last, Jef
(vertaling + inleiding). Golven der gele rivier. Chinese poλzie. Den Haag:
Boucher, z.j.. 77 p. Pbck. Bovenzijde omslag licht beschadigd. (8357) 10.00
556.
Laurillard, E.
Ernstig en los. Rotterdam: Bolle, z.j.. 5e dr. 220 p. Linnen. Hoek uit
schutblad. Geοllustreerd door Alfaro (10280) 8.50
557.
Leberecht /
Liebentrau (=Peter M. Heringa). Voces Intimae. Verzamelde Gedichten. Amsterdam:
Stichting H.G. Liebentrau, 2001. 205 p. Linnen. 200 exx. Tekstverzorging Ernst
Braches. Levensschets Gerrit Kleis (11151) 35.00
558.
Leeflang, Ed.
Begroeyt met pluimen. Amsterdam: Arbeiderspers, 1991. 2e dr. 48 p. Linnen met
s.o. Tekeningen Peter Vos (10406) 7.50
559.
Leeuw, Ronald
de . Lyrisch van Rembrandt. Twintig nieuwe gedichten naar de oude meester.
Amsterdam: Rijksmuseum, 2006. 48 p. Karton.
(12356) 8.50
560.
Leeuwen, Freek
van. Dood en geboorte van een lied. (Amsterdam): De Distelvink, 1945. 1e dr. 35
p. Pbck. Achterkant gevlekt. (11777) 6.50
561.
Leeuwen, Freek
van. Rood en wit. Oude en nieuwe gedichten, gekozen en ingeleid door Wim J.
Simons. Amsterdam: De Beuk, 1955. 82 p. Pbck. Omslag verkleurd. (11730) 6.50
562.
Leeuwen, Joke
van. Wuif de mussen uit. Amsterdam: Querido, 2006. 1e dr. 45 p. Pbck. (12007) 10.00
563.
Leeuwen, Theo
van. Van Geraerde Goudriaen ende van sinen ghesellen binnen Leyden hoesi op een
scip vergaderden eene scone ystorie. Dorestad: Clooster van Sinbt Arjen, 1985.
18 p. Cahiersteek. 100 exx. (11093) 10.00
564.
Leeuwendaal,
Ieneke. Waar maandag altijd wasdag was. Middelburg: Paul Eras, (ca. 1970). 1e
dr. 10 blaadjes in een kartonnen omslag, geniet. (8898) 5.00
565.
Lehmann, L.Th.
Echolood. Amsterdam: Van Oorschot, 1955. 1e dr. 32 p. Linnen. (11664) 5.00
566.
Lehmann, L.Th.
Een steen vor Hermes. Amsterdam: De Bezige Bij, 1962. 1e dr. 72 p. Pocket. LP79
(2803) 5.00
567.
Lehmann, L.Th.
Gedichten. Amsterdam: Van Oorschot, 1948. 1e dr. 53 p. Pbck. DVB 19-1 (9772) 7.50
568.
Lehmann, L.Th.
Who's who in whatland. Amsterdam: De Bezige Bij, 1963. 91 p. Pbck. (8654) 6.50
569.
Leopold, J.H.
Verzameld werk 1 + 2. Amsterdam: Van Oorschot, 1985/79. 584, 697 p. 2 delen.
Linnen met s.o. (11510) 25.00
570.
Leppers, Ger
Epko. In de treurwilgen. Amstelveen: lOEB, 1973. 1e dr. 16 p. Geniet. 100
exx. (9656) 10.00
571.
Leppers, Ger
Epko. In de treurwilgen. Amstelveen: lOEB, 1973. 3e dr. 20 p. Geniet. 50
exx. (11419) 10.00
572.
Leupen, J. Mon
autre monde. Poθmes imaginιes et images poιtisιes. Beeldende woorden en verwoorde
beelden. Avalon Pers, 1985. First edition. 27 p. 4to. Papieren omslag. (3385) 15.00
573.
Leur, Theo van
de. Nieuwe versies. 87 plezierdichten. Haarlem: Puzzelsport, 1994. 96 p. Pbck.
Nieuwjaarsgeschenk (10332) 7.50
574.
Lier, Peter
van. Gegroet o... Amsterdam: Meulenhoff, 1998. 1e dr. 68 p. Pbck. (12188) 7.50
575.
Lier, Rudolf
van. Rupturen. Amsterdam: Van Oorschot, z.j.. 84 p. Pbck. (8877) 7.50
576.
Lieske, Tomas.
De ijsgeneraals. Amsterdam: Querido, 1987. 1e dr. 64 p. Pbck. (2801) 7.50
577.
Lieske, Tomas.
Hoe je geliefde te herkennen. Amsterdam: Querido, 2006. 1e dr. 50 p. Pbck. (12095) 10.00
578.
Linden,
Catharina van der. De maand mij. Amsterdam: Querido, 1959. First edition. 62 p.
Hard Cover. (2802) 5.00
579.
Lipska, Ewa.
Splinter. Amsterdam: De Geus, 2007. 45 p. Linnen met s.o. (12129) 10.00
580.
Lodeizen,
Frank (illustraties) & Simon Carmiggelt (inleiding + 3 gedichten). Vreugden
en verschrikkingen van de dronkenschap. Utrecht: Veen, 1984. (54 p.) Pbck. (7862) 15.00
581.
Lodeizen,
Hans. Gedichten. Amsterdam: Van Oorschot, 1952. 193 p. Linnen met (besch.) s.o.
Aantekening met pen onder colophon (11125) 15.00
582.
Lodeizen,
Hans. Verzamelde gedichten. Amsterdam: Van Oorschot, 1996. 682 p. Linnen met
s.o. rug verkleurd. Stempel aan onderzijde.
(11420) 25.00
583.
Loman, Jan. Akte
van berusting. Bedum: Exponent, 1994. 4 gevouwen bladen in map. "Vier
observaties in woord en beeld". 140 genummerde exx. (11008) 22.50
584.
Loon, Bernhard
van. Lawaaiwater. Houwerzijl: Triona Pers, 2007. (16 p.) Cahiersteek. 150 gen.
exx. (11421) 9.00
585.
Lucebert.
Alfabel. Amsterdam: De Bezige Bij, (1955). 1e dr. (42 p.) Halflinnen.
Bovenzijde voorplat + randen achterplat verkleurd. (10472) 25.00
586.
Lucebert.
Oogsten in de dwaaltuin. Amsterdam: De Bezige Bij, 1981. 1e dr. 43 p. Linnen
met s.o. (11190) 15.00
587.
Lucebert. Val
voor vliegengod. Amsterdam: De Bezige Bij, 1972. 2e dr. 103 p. Pbck. (4946) 5.00
588.
Luiters, Guus.
Dichters van de avant-garde. De moderne
589.
Maas, Loe. Het
gewijde najaar. Heerlen: Winants, 1945. 1e dr. 29 p. Papieren omslag. Omsl.
verkleurd (4973) 5.00
590.
Maassen, P.
(inleiding + selectie). De muze van het zwarte goud. Mijn en mijnwerker in de
Nederlandse en Limburgse letterkunde. Maastricht: Veldeke, 1949. 1e dr. XLVIII,
148 p. Linnen. (7382) 7.50
591.
Marissing,
Lidy van. Ontcijferend de gezichten. Amsterdam: Van Gennep, 1996. 1e dr. 71 p.
Pbck. (8850) 7.50
592.
Marja, A.
Confidentieel. Amsterdam: Arbeiderspers, 1953. 2e dr. 32 p. Papieren omslag.
Boekvink (4275) 6.50
593.
Marja, A. De
Bajesballade van Oscar Wilde. Opnieuw gezongen door een nauwelijks aan de bajes
ontsnapten en van huis en haard verdreven onderduiker. Bussum: Kroonder, 1945.
1e dr. 47 p. Pbck. Omslag beschadigd.
(9636) 7.50
594.
Marja, A. De keuze. Bussum: Kroonder, 1947. 1e dr. 34
p. Karton. (4929) 5.00
595.
Marja, A. Van
de wieg tot het graf. Amsterdam: Van Gennep, 1963. 1e dr. 48 p. Pbck. Rug
verkleurd. (10084) 7.50
596.
Marja, A. Zich
lekker voelen. Vijftien gedichten, ofwel bijdragen tot de geestelijke
volksgezondheid. Amsterdam: Arbeiderspers, 1957. 1e dr. 31 p. Pbck. (10015) 7.50
597.
Marja, A. (=
A.T. Mooij). Waar ik ook ga. (Bussum): Bayard Pers, 1944. 40 p. Ingenaaid. 350
exx. De Jong 540 (10666) 12.50
598.
Marsman, H.
Achter de vuurlijn van de horizon. Verspreid gepubliceerde gedichten 1917-1940.
Amsterdam: Querido, 1990. 192 p. Pbck.
(10086) 15.00
599.
Marsman, H.,
Remco Campert en Robert Anker. Stadsgedichten. Leiden: Plantage, 1992. 64 p.
Pbck. Inleiding Toke van Helmond (11610) 12.50
600.
Mastro, Jos.
Gehessele - Hooglied. Amsterdam: 1987. II, 25 p. Ingenaaid. (10992) 10.00
601.
Mastro, Jos.
Onvervulde vriendschap. Bedum: Exponent, 1990. 16 p. Cahiersteek, 115
genummerde exx. Twaalf kwatrijnen vrij naar een aantal uit de bundel
'Kwatrijnen' van Jacob Israλl de Haan (10960) 7.50
602.
May, Lizzy
Sara. Het depressionisme. Amsterdam: De Bezige Bij, 1988. First edition. 67 p.
Pbck. (2808) 5.00
603.
Maya, Wanda.
Etappe. Amsterdam: De Beuk, 1961. 44 p. Ingenaaid. Tekst in
604.
Meer. F. van
der. Phoenix. Vertalingen en ander tijdverdrijf. Arnhem: Ravenburg Pers, 1979.
238 p. Halfleer. 165 genummerde exx. In cassette. Vertalingen (
605.
Meijsing,
Doeschka. Paard, heer, mantel. Amsterdam: An Dekker, 1986. 30 p. Pbck. (8878) 5.00
606.
Meinderts,
Koos. Eigen hulp. Bedum: Exponent, 1986. 4 p. Cahiersteek. 115 genummerde
exx. (12443) 4.50
607.
Meistersδnger,
Jacob der . Net als vroeger. Amsterdam: Rap, 1970. 1e dr. 63 p. Pbck. (4934) 5.00
608.
Melissen,
Sipko. Gezicht op sloten. Amsterdam: Arbeiderspers, 1985. 1e dr. 62 p.
Pbck. (9768) 10.00
609.
Menkveld,
Erik. Schapen nu! Amsterdam: De Bezige Bij, 2001. 1e dr. 56 p. Pbck. (12067) 8.50
610.
Mιrode, Willem
de. Spiegelbeelden. Amsterdam: Elsevier, 1980. 2e dr. 48 p. Pbck. Nawoord Hans
Werkman. Met opdracht van Wim Hazeu voor Piet Meertens (10272) 7.50
611.
Meulen, R. van der (inl.). Waar 't stille water
wacht. Gedichten over West-Friesland. Hoorn: Edeca, 1972. 103 p. Karton. (9220) 7.50
612.
Meulenbelt, J.
Plattegrond. Amsterdam: Holland, 1950. 1e dr. 44 p. Ingenaaid met omslag. De
Windroos III (10306) 5.00
613.
Michel, K.
Boem de nacht. Amsterdam: Meulenhoff, 1994. 1e dr. 55 p. Pbck. (12105) 10.00
614.
Michiels, Ivo.
Daar tegeover. Verzen. Antwerpen: De Brug, 1947. 1e dr. 24 p. Pbck. 500
genummerde exx. (11658) 15.00
615.
Minkema, Jan
Simon. 7 liedjes. Sub Signo Libelli, 1981. 17 p. Gebrocheerd. 80 genummerde
exemplaren. Met 2 tekeningen van Dick van der Maat. Breugelmans 69 (9555) 25.00
616.
Moekerken,
P.H. van. XXX Verzen. Amsterdam: Van Looy, 1907. IV, 40 p. Pbck. (11449) 17.50
617.
Mok, M.
Exodus. Santpoort: Mees, 1938. First edition. 20 p. Paper. (2817) 5.00
618.
Mok, M. Het
wankel hart. Den Haag: Servire, 1946. 1e dr. 36 p. Pingenaaid. (2816) 5.00
619.
Mok, M. Kaas-
en broodspel. Lochem: De Tijdstroom, 1938. 1e dr. 69 p. Karton. (9999) 5.00
620.
Mok, M. Salvis
Titulis. Bussum: Kroonder, 1946. 33 p. Pbck. Omslag verkleurd. (11428) 5.00
621.
Mok, M.
Scheppingsdroom. Lochem: De Tijdstroom, 1940. 1e dr. 103 p. Karton. Omslag
verkleurd. (10247) 7.50
622.
Mok, Maurits.
Stadiλn. Hasselt: Heideland, 1967. 78 p. Pbck.
(11426) 6.50
623.
Mok, Maurits.
Woorden in het donker. Amsterdam: De Beuk, 1955. First edition. 32 p.
Paper. (2818) 5.00
624.
Mooy, Martin,
Reinhardt Schmidt Supprian & Emile Puettmann (verzameld door). Poetry
International Rotterdam 1971. Handschriften en tekeningen in facsimilι gemaakt
door de deelnemende dichters tijdens het
festival. Rotterdam: Rotterdamse Kunststichting/Goethe Institut, 1971. 1e dr. Losbladig
in map. Folio. Map licht beschadigd.
(4985) 45.00
625.
Morriλn,
Adriaan. Verzamelde gedichten. Amsterdam: Querido, 2000. 3e dr. 399 p.
Pbck. (9906) 12.50
626.
Mortier,
Erwin. Vergeten licht. Amsterdam: Meulenhoff, 2000. 1e dr. 48 p. Pbck. (12096) 10.00
627.
Mourik,
Maarten. De wreedste maand. Schoorl: Conserve, 1992. 46 p. Pbck. (11195) 7.50
628.
Mouw, Johan
Andreas dθr. Verzamelde werken. I. Brahman I; II. Brahman II; III.Nagelaten
gedichten gevolgd door enige stukken over J.A. Dθr Mouw; IV. Het absoluut idealisme;
V. Kritische Studies; VI. Verspreide geschriften. Amsterdam: Van Oorschot,
1947-1951. 237, 224, 239, 215, 249, 391p. 6 delen in 6 banden. Linnen. Deel VI
sleets op scharnier. (11440) 75.00
629.
Mouwen,
Herbert. De zon is kapot. Eindhoven: Opwenteling, 1991. 1e dr. 26 p. Pbck. (2819) 5.00
630.
Mulder, Jouke.
Wat ik kuste. Baarn: De Prom, 1983. 1e dr. 53 p. Pbck. (2779) 5.00
631.
Mulisch,
Harry. De vogels. Drie balladen. Amsterdam: Athenaeum, 1974. 1e dr. 42 p.
Linnen met s.o. (licht beschadigd)
(11667) 6.50
632.
Muller,
633.
Muynck, Remy
De. De moderne Finsche poλzie. Antwerpen: De Nederlandsche Boekhandel, 1943. 60
p. Karton. Rug verkleurd. (10251) 5.00
634.
Nadort, Ellen
van den. Bessen. z.pl.: De Zondagspers, 1952. 19 p. Geniet met omslag. Iets
verkleurd. (12275) 5.00
635.
Nadort, Ellen
van den. De appelboom. Amsterdam: De zondagpers, 1974. 25 p. Cahiersteek met
omslag. 150 exx. (12003) 10.00
636.
Niemeijer,
Arie. 3 refreinen. Utrecht: De Utrechtsche, 1979. 1e dr. 24 p. Ingenaaid. 4to.
300 gen.ex (3142) 10.00
637.
Niemeijer,
Arie. Beest onder de Dom. Utrecht: Den Daas, 1978. 47 p. Pbck. (11491) 7.50
638.
Nijlen, Jan
van. Verzamelde gedichten 1903-1964. Amsterdam: Van Oorschot, 1964. 412 p.
Linnen mer s.o. (11507) 17.50
639.
Nolens. Een
dichter in Antwerpen. Amsterdam: Querido, 2005. 1e dr. 83 p. Pbck. (11928) 12.50
640.
Nolens,
Leonard. Bres. Amsterdam: Querido, 2007. 1e dr. 100 p. Pbck. (11927) 12.50
641.
Nolens,
Leonard. De liefdesgedichten. Amsterdam: Querido, 1997. 1e dr. 55 p.
Linnen. (11930) 15.00
642.
Nolens,
Leonard. Een fractie van een kus. Amsterdam: Querido, 2007. (14 p.) Pbck.
t.g.v. Gedichtendag 2007 (12402) 4.50
643.
Nolens,
Leonard. Hart tegen hart. Gedichten 1975-1996. Amsterdam: Querido, 1994. 3e dr.
483 p. Pbck. (9684) 12.50
644.
Nolens,
Leonard. Laat alle deuren op een kier. Verzamelde gedichten. Amsterdam:
Querido, 2004. 877 p. Linnen met s.o. (verkleurd) (12376) 25.00
645.
Nolens,
Leonard. Woestijnkunde. Amsterdam: Querido, 2008. 1e dr. 86 p. Pbck. (11931) 12.50
646.
Nooteboom,
Cees. Vuurtijd, ijstijd. Gedichten 1955-1983. Amsterdam: Arbeiderspers, 1984.
2e dr. XIV, 302 p. Linnen met s.o.
(11133) 22.50
647.
Oosten, A.J.D.
De intocht. Amsterdam: Holland, 1930. 1e dr. 48 p. Papieren omslag. (11446) 10.00
648.
Oosterhoff,
Tonnus. Boerentijger. Amsterdam: De Bezige Bij, 1990. 1e dr. 54 p. Pbck. (12330) 10.00
649.
Opperman,
Dirk. 'n Keur uit sy gedigte. Amsterdam: Van Oorschot, 1960. 192 p. Pbck. (9905) 10.00
650.
Opstelten,
J.C. Verzen. Santpoort: Mees, 1928. 1e dr. 51 p. Linnen. (2823) 5.00
651.
Otten, Willem
Jan. De eend. Amsterdam: Querido, 1975. 1e dr. 29 p. Pbck. Achterkant kleine
oneffenheid. (2923) 6.50
652.
Otten, Willem
Jan. Een Zwaluw vol Zaagsel. Amsterdam: Querido, 1973. 1e dr. 48 p. Pbck.
Debuut (11937) 10.00
653.
Otten, Willem
Jan. Eindaugustuswind. Amsterdam: Van Oorschot, 1998. 2e dr. 98 p. Pbck. (11981) 6.50
654.
Otten, Willem
Jan. Het keurslijf
. Alsmede 'Onderkomen' en 'De nadagen'. Gedichten 1971 - 1973. Amsterdam:
Querido, 1974. 1e dr. 47 p. Pbck.
(11936) 5.00
655.
Otten, Willem
Jan. Ik zoek het hier. Amsterdam: Querido, 1980. 1e dr. 44 p. Pbck. (11935) 10.00
656.
Otten, Willem
Jan. Na de nachttrein. Amsterdam: Querido, 1988. 1e dr. 68 p. Pbck. (11934) 10.00
657.
Otten, Willem
Jan. Op de hoge. Gedichten 1998-2003. Amsterdam: Van Oorschot, 2003. 1e dr. 82
p. Pbck. (11967) 10.00
658.
Otten, Willem
Jan. Paviljoenen. Amsterdam: Van Oorschot, 1991. 1e dr. 44 p. Pbck. (11966) 6.50
659.
Ouwens. Kees.
Afdankingen. Amsterdam: Meulenhoff, 1995. 1e dr. 80 p. Pbck. (11199) 12.50
660.
Ouwens, Kees.
Alle gedichten tot dusver. Amsterdam: Meulenhoff, 2003. 2e dr. 520 p. Linnen
met s.o. (11577) 17.50
661.
Ouwens, Kees.
Als een beek. Amsterdam: Athenaeum, 1975. 1e dr. 51 p. Pbck. (10745) 12.50
662.
Ouwens, Kees.
Arcadia. Amsterdam: Querido, 1977. 1e dr. 55 p. Pbck. (9678) 15.00
663.
Ouwens, Kees.
Intieme handelingen. Amsterdam: Athenaeum, 1973. 1e dr. 47 p. Linnen met
s.o. (10474) 10.00
664.
Ouwens, Kees.
Ontstentenis. Sub Signo Libelli, 1983. 18 p. Gebrocheerd. 85 genummerde exemplaren.
Met prospectus (9552) 85.00
665.
Ouwens, Kees.
Van de verliezer & de lichtbron. Amsterdam: Meulenhoff, 1997. 1e dr. 91 p.
Pbck. (12063) 8.50
666.
Owen,
Sylvester (=Arnold Spauwen). De witte bruid. Amsterdam: Panholzer, 1976. Zonder
paginering. Geniet. 500 genummerde exemplaren.
(7978) 5.00
667.
Owen,
Sylvester (=Arnold Spauwen). Dertig. Amsterdam: Panholzer, 1976. Zonder
paginering. Geniet. 500 genummerde exemplaren.
(7977) 10.00
668.
Owen,
Sylvester (=Arnold Spauwen). Een prinsiade. Amsterdam: Panholzer, 1975. Zonder
paginering. Geniet. 500 genummerde exemplaren, Voorzijde gevlekt. (7979) 10.00
669.
Paaltjens,
Piet. Snikken en grimlachtjes. Schiedam: Roelants, z.jr.. 10e dr. XX, 132 p.
Linnen. (8081) 7.50
670.
Papenhove,
Fred. De hemel is vol zwaluwen. Breda: De Geus, 2009. 44 p. Linnen met s.o.
(kleine oneffenheid) (11388) 8.50
671.
Papenhove,
Fred. De rode soldatenvis. Poison - soldat rouge. Haarlem: Holland, 2005. 32 p.
Pbck. (10997) 5.50
672.
Pareau, N.E.M.
Sonnetten. Amsterdam: Querido, 1965. 36 p. Pbck. (10858) 6.50
673.
Peeters,
Hagar. Koffers zeelucht. Amsterdam: De Bezige Bij, 2004. 3e dr. 77 p.
Pbck. (12383) 7.50
674.
Peeters, Hagar
(inl.). Meer poλzie in Carrι: 1966 & 2006. Amsterdam: Van Gennep, 2006. 174
p. Pbck + DVD (beelden van 1966) (11094) 15.00
675.
Penning, W.L.
Kamermuziek. Amsterdam: Van Looy, 1903. 1e dr. VIII, 167 p. Linnen. (2826) 15.00
676.
Perk, Jacques.
Mathilde. Brussel: Manteau, 1976. Reprint. 160 p. Pbck. Vouw in omslag.
Inleiding Willem Kloos, versierd door T. Nieuwenhuis. Herdruk naar de originele
uitgave (11337) 7.50
677.
Perk, Jacques.
Proeven in dicht en ondicht. Amsterdam: Arbeiderspers, 1958. 256 p. Linnen met
s.o. Naar de handschriften uitgegeven door Garmt Stuiveling (11442) 10.00
678.
Perk, Jacques.
Verzamelde Gedichten. Amsterdam: Arbeiderspers, 1957. 189 p. Linnen met s.o.
(kleine oneffenheden) Naar de handschriften uitgegeven door Garmt Stuiveling
(11509) 15.00
679.
Perk, Jaques.
Gedichten. Amsterdam:
680.
Pernath,
Hugues. Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960. Amsterdam: De
Bezige Bij, 1963. 104 p. Pbck. LP108. Inl. Karel Jonckheere (12463) 7.50
681.
Perron, E. du.
Mikrochaos. Brussel: Stols, 1932. 1e dr. 112 p. Pbck. Rand omslag beschadigd.
Illustratie door A.C. Willink. Titelpagina + tekening bruin verkleurd. (11657) 10.00
682.
Peypers,
Ankie. Gedichten 1951-1975. Amsterdam: An Dekker, 1991. 342 p. Pbck. (9907) 12.50
683.
Peypers,
Ankie. October. Amsterdam: Contact, 1951. 1e dr. 39 p. Pbck. (2615) 7.50
684.
Pfeijffer,
Ilja Leonard. Het glimpen van de welkwiek. Amsterdam: Arbeiderspers, 2001. 1e
dr. 104 p. Pbck. (11836) 12.50
685.
(Pierson-Andrιe
Wiltens, E.C.). Verzen van S(elina). Amsterdam: Castrum Peregrini , 1962. 97 p.
Pbck. Rug 'scheef'. 60 genummerse ex.
13e bundel van de Handpers. Op titelp.: Voor Varina en Harro met veel
liefs v.d. S. Bijgevoegd: briefje van de schrijfster uit 1941 (8781) 22.50
686.
Pieters, L.J.
Randgebergte. 's-Gravenhage: Stols, 1946. 1e dr. 45 p. Karton. Helikon 24
(11457) 7.50
687.
Plas, Michel
van der. De dag van morgen. 's-Gravenhage: Stols, (1958). 1e dr. 50 p. Papieren
omslag. Kleine oneffenheden. (7618) 5.00
688.
Plas, Michel
van der. Een hemel op aarde. 's-Gravenhage: Stols, 1955. 1e dr. 48 p. Karton.
Kleine oneffenheden. (7616) 5.00
689.
Plas, Michel
van der. Going my way. 's-Gravenhage: Stols, 1951. 3e dr. 44 p. Papieren
omslag. Vouwen achterkant. (7615) 5.00
690.
Plas, Michel
van der. Met een bloem in de mond. Amsterdam: Corvey, 1959. 20 p. Gebrocheerd.
Het Model voor de uitgever. Van Krimpen 117 (9399) 6.50
691.
Polet, Sybren.
Geboorte-stad/ Lady Godiva op scooter. Amsterdam: De Bezige Bij, 1963. 108 p.
Pbck. (5641) 7.50
692.
Polet, Sybren.
Konkrete poezie. Amsterdam: De Bezige Bij, 1962. 1e dr. 112 p. Pocket. LP78
(2831) 5.00
693.
Polet, Sybren.
Lady Godiva op scooter. Amsterdam: De Beuk, 1960. 1e dr. 36 p. Pbck met omslag
(vlekjes) (10006) 4.50
694.
Polet, Sybren.
Persoon/Onpersoon. Amsterdam: De Bezige Bij, 1974. Second edition. 96 p.
Pbck. (2830) 5.00
695.
Poll, K.L. De
eigen vorm. Essays over poλzie. Amsterdam: Meulenhoff, 1967. 1e dr. 158 p.
Pbck. (3484) 4.50
696.
Poll, K.L. In
huis. Amsterdam: De Bezige Bij, 1965. First edition. 65 p. Pocket. LP136 (2832) 5.00
697.
Pollmann, Jop
(Verz.). Van tweeλrlei minne. Den Haag: Nijhoff, 1981. 2e dr. 172 p. Pbck. (3566) 5.00
698.
Poort, Coert.
De koning van wezel. Amsterdam: De Windroos, 1958. 1e dr. 37 p. Pbck. (5599) 5.00
699.
Popa, Vasko.
The little box. Washington: The Charioteer Press, 1970. 56 p. Cloth (no d.j.).
350 copies. Translation by Charles Simic (12203) 15.00
700.
Popma, Murk
A.J. Het naakte bestaan. Zaandijk: Klaas Woudt, 1974. First edition. 30 p.
Paper. (2833) 5.00
701.
Portegies
Zwart, Fred. Kruiend ijs. Amsterdam: De Beuk, 1990. 1e dr. 48 p. Linnen met
s.o. Eιn van de 50 geummerde en gesigneerde exx. (11608) 17.50
702.
Pos, Sonja. De
eigen tijd. Amsterdam: Contact, 1988. 34 p. Pbck. (10407) 7.50
703.
Prampolini,
Giacomo. Uomini, fieno della guerra/Mensen, oorlogshooi. Amsterdam: Corvey,
1965. 24 p. Paper. Inleiding + vertaling Catharina Ypes. Tweetalige uitgave.
Een Corvey Model. Van Krimpen 142 (2834) 7.50
704.
Prigov,
Dalstar e.a. Vienna-Beha. 33 gedichten voor Peter de Grote. Amsterdam: Pagasus,
1998. 333 p. Karton. Nerderlandse + Russische teksten vertaald in het Russisch
+ Nederlands (9809) 20.00
705.
Prins, Jan.
Bijeengebrachte gedichten. 's-Gravenhage: Boucher, 1947. 284, 328 p. Linnen. 2
vols. Deel 2 verkleurd. (11335) 15.00
706.
Prins, Jan.
Toespraak tot Pieter Corneliszoon Hooft. Amsterdam: Balkema, 1947. 1e dr. 12 p.
Pbck. (11520) 10.00
707.
Prins, Mia.
Eiland. Bedum: Exponent, 1996. 5 losse bladen in map. 150 genummerde exx.
Illustratie van Henk Reitsema en van Jan Steen.
(10985) 15.00
708.
Prins, Mia
& Jan Steen. Gevallen master. Bedum: Exponent, 1992. 16 p. Cahiersteek +
omslag. 4 tekeningen door Jan Steen. 1 op omslag. 2 ingenaaid, 1 los. 175
genummerde exx. (10984) 15.00
709.
Prins, Sonja.
Gedichten 1930-1958. z.pl.: Malperthuis, z.j. (1975). 215 p. Pbck. (9815) 12.50
710.
Puettman,
Emile. Schoon- en weerdruk. Middelburg: Zeeuws Kunstenaarscentrum, 19886. 20 p.
Cahiersteek met omslag. (11712) 4.50
711.
Puthaar, Renι.
Dansmuziek. Amsterdam: Meulenhoff, 2000. 1e dr. 68 p. Pbck. Hoek iets
gedeukt. (12106) 8.50
712.
Rap, Thomas.
Kantoor. Monumentale gedichten. Amsterdam:
713.
Rawie, Jean
Pierre. Geleende tijd. Amsterdam:
714.
Rawie, Jean
Pierre. Het meisje en de dood. Baarn: Thomas Rap, 1979. 1e dr. 40 p. Pbck, slijtplekjes. (11653) 5.00
715.
Rawie, Jean
Pierre. Oude gedichten. Amsterdam:
716.
Rawie, Jean
Pierre. Woelig stof. Amsterdam:
717.
Rawie, Pierre.
Onmogelijk geluk. Amsterdam:
718.
Reints,
Martin. Tussen de gebeurtenissen. Amsterdam: De Bezige Bij, 2000. 37 p.
Pbck. (11855) 7.50
719.
Renssen, P.
van. Nagelaten werk. Verzen, aantekeningen, aphorismen. Amsterdam: De Beuk,
1960. 103 p. Pbck. Omslag kleine oneffenheden.
(10031) 10.00
720.
Resink, G.J.
Kreeft en steenbok. Amsterdam: Van Oorschot, 1963. 1e dr. 114 p. Linnen. (11697) 6.50
721.
Reugebrink,
Marc. Komgrond. Amsterdam: De Bezige Bij, 1988. First edition. 41 p. Pbck. (2836) 5.00
722.
Reym, Karel E.
van. Bain vapeur. Amsterdam: Sub Signo Libelli, 1980. 15 p. Gebrocheerd met
omslag. 75 genummerde exemplaren. Breugelmans 59 (9556) 25.00
723.
Riemsdijk, Jan
van. Ierse gedichten. Amsterdam: De Beuk, 1992. 28 p. Pbck. Tekeningen Wil den
Ouden (11336) 6.50
724.
Rietveld, Jos.
Spijbelweer. Houwerzijl: Triona Pers, 2003. 8 p. Cahiersteek. 88 genummerde
exx. (11394) 6.00
725.
Rispens, J.A.
Stadiλn. Lochem: De Tijdstroom, 1939. 1e dr. 141 p. Linnen, rug verkleurd. (10313) 10.00
726.
Rodenko, Paul.
Stilte, woedende trompet. Den Haag:
727.
Roeven, Jan.
Rebel is oude kous. Amsterdam: Querido, 1992. 1e dr. 48 p. Pbck. (12075) 5.00
728.
Roland Holst,
A. Een winterdageraad. Amsterdam: De Bezige Bij, 1945. 2e dr. 8 p. Cahiersteek.
De Jong 704 (10853) 5.00
729.
Roland Holst,
A. In ballingschap. Amsterdam: De Groene Amsterdammer, 1948. 1e dr. 12 p.
Geniet. Voor abonnees van De Groene Amsterdammer (4980) 10.00
730.
Roland Holst,
A. Met losse teugel. Verspreide gedichten. Den Haag:
731.
Roland Holst,
A. Verzameld Werk. Poλzie I + II. Amsterdam: Van Oorschot, 1981. 1376 p. Linnen
met (beschadigd) s.o. (11512) 35.00
732.
Roland Holst,
A. Voorlopig. Amsterdam: Van Oorschot, 1976. 2e dr. 91 p. Pbck. (11338) 5.00
733.
Roland Holst,
A. Vuur in sneeuw. Den Haag:
734.
Roland Holst,
A. & S. Vestdijk. Swordplay * Wordplay. Kwatrijnen overweer. 's Graveland:
De Driehoek, 1950. 34 p. Pbck. (11606) 7.50
735.
Roland Holst,
H. Uit de diepte. Tijdgedichten. Haarlem: De Gulden Pers, 1946. 95 p.
Halflinnen. (10913) 5.00
736.
Rosen, L.F. Al
het aardsch geluk. Amsterdam: Van Oorschot, 1995. 1e dr. 47 p. Pbck. (10460) 7.50
737.
Rosen, L.F.
Brandhaarden. Amsterdam: Van Oorschot, 2001. 1e dr. 60 p. Pbck. (12144) 8.50
738.
Ross, Leo.
L'amour vert. Amsterdam: Querido, 1962. 1e dr. 38 p. Pbck. (2855) 5.00
739.
Rouquette,
Max. Occitaanse gedichten. Utrecht: IJzer, 2008. 118 p. Pbck. Vertaald en van
een nawoord voorzien door Tanneke Ubbink (11393) 12.50
740.
Ruyslinck,
Ward. Hunkerend gevangen. Baarn: De Prom, 1988. 1e dr. 38 p. Pbck. (11288) 5.00
741.
's-Gravesande,
G.H. Nachtschade en kinkhoorns. Meulenhoff, 1952. 1e dr. 64 p. Paper. (2763) 5.00
742.
Saint-Rιmy
(=R. De Muynck). Polumetis. Verzen 1934-1968. Antwerpen: De Nederlandsche
Boekhandel, 1972. 300 p. Pbck. Met een inleiding van Bert Decorte en een
houtsnede van de auteur. Met opdracht (11716) 20.00
743.
Sanders, Cees.
In de luwte van eros. Amsterdam: Van Oorschot, 1987. First Am edition. 63 p.
Pbck. (2842) 5.00
744.
Sanders,
Georgine. Het onvoltooid bestaan. Amsterdam: Querido, 1990. 1e dr. 56 p.
Pbck. (11213) 7.50
745.
Schaalma,
Albert. Eenrum. Bedum: Exponent, 1988. 4 p. Cahiersteek. 115 genummerde exx.
Eenhedenreeks 15 (10964) 4.50
746.
Schaalma,
Albert. Op mijn schreden terug naar huis. Amsterdam: De Beuk, 1988. 46 p.
Pbck. (10996) 7.50
747.
Schaalma,
Albert. Ten einde de verte. Breda: De Geus, 1997. 1e dr. 80 p. Linnen met
s.o. (8855) 7.50
748.
Schaepman,
Paul. De ballade van de wegpiraat. Amsterdam: Meulenhoff, 1982. 1e dr. 38 p.
Pbck. Met opdracht (11202) 6.50
749.
Schagen, J.C.
Murmureersels in de muizenval. Rancuneuze rimram 1968-1971. Kortgene: Opus 2,
1971. 1e dr. 64 p. Pbck. Domburgse Cahiers No. XXI, (2281) 5.00
750.
Schagen, J.C.
van. Ik ga maar en ben. Amsterdam: Van Oorschot, 1971. 251 p. Linnen met s.o.
Keuze uit het werk door R. Nieuwenhuys en K. Schippers (9686) 15.00
751.
Schagen, J.C.
van. Wat dit blijfsel overbleef. Baarn: De Prom, 1985. 288 p. Linnen met
s.o. (12365) 17.50
752.
Scheepmaker,
Nico. Hopper's Holland. NP: Rap, 1973. 64 p. Pbck. (11128) 6.50
753. Scheltema, J.M.W. Chansons, gedichten en studentenliederen. Amsterdam: Va